OE L1GD609617
VW (FAW)
Brzdový buben
| VW (FAW) | L1GD609617 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
QWP Brzdový buben - 200 mm QWP WBDR104
zvětšit
589,-ve skladuPrůměr bubnu [mm]: 200Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Počet děr: 4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Použitá čísla: PB 6369, 6X0 609 617 A, 700-219, 24032, 24.0220-0032.1, BF410, C6W015ABE, DB4260, DB181, 14.9384.10Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
AUDI1S06096176X0609617ASEAT6X0 609 617 A (6X0609617A)6X0 609 617 (6X0609617)1S0 609 617 (1S0609617)ŠKODA6X0609617A1S0609617VOLKSWAGEN1S06096176X0 609 617 A (6X0609617A)6X0 609 617 (6X0609617)VAG6X0 609 617 A (6X0609617A)1S0 609 617 (1S0609617)VW (FAW)L1GD609617CHERYA113502031BBKonkurenční kódy -
TRW Brzdový buben - 200 mm TRW DB4260
zvětšit
1 189,-ve skladuBrzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Počet děr: 4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100EAN:3322937279784SEAT6X0609617A6X0 609 617 A (6X0609617A)VOLKSWAGEN6X0609617A6X0 609 617 A (6X0609617A)VW (FAW)L1GD609617CHERYA11-3502031BB (A113502031BB)A113502031BBKonkurenční kódySkladem ve skladu