... e-shop s autodíly!

Dárkové sady autokosmetiky

Vše pro údržbu a čištění vašeho vozu. Přípravky na skla, kola, pneumatiky, karoserie, interiér, ale i pro péči o ruce. Kategorie obsahuje i speciální řadu přípravků určenou pro zimní provoz.

  • ACST082Starline ‐ Zimní NANO balíčekzvětšitDárková sada autokosmetiky Starline ‐ ACST082419,-ve skladu
    Limitovaná edice aplikačního NANO setu; který obsahuje: - sada nano ubrousků pro ošetření čelního skla se životností až tří měsíců: 1ks NANO čistící ubrousek; 1ks NANO impregnační ubrousek; 1ks leštící ubrousek- praktická škrabka na led - NANOPure s vůní skořice – interiérový NANO čistič a impregnace - 150ml Nano AntiFog – exkluzivní čistič vytvářejicí ANTIFOG ochranu - 3ks netkaných utěrek – čistění povrchu před aplikací Druh produktu: interiérový čističTyp obalu: rozprašovací láhevObsah [ml]: 150Druh produktu: čistič vytvářejicí ANTIFOG ochranuTyp obalu: rozprašovací láhevObsah [ml]: 150Druh produktu: ubrousekMnožství [ks]: 3Druh produktu: utěrkaMnožství [ks]: 3Druh produktu: škrabka na ledSezóna: Zimní

Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.