... e-shop s autodíly!

Registrace nového zákazníka

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Potvrďte prosím souhlas s prohlášením o ochraně osobních údajů. Prohlášení si můžete přečíst na stránce Ochrana osobních údajů.

* povinná informace

Doručovací adresa

Fakturační adresa

Vytvoření zákaznického účtu vyžaduje alespoň doručovací adresu.
Další si můžete vytvořit i později v nastavení vašeho účtu.


 

* Před odesláním formuláře potřebujeme ověřit, že nejste robot:Vytvořením zákaznického účtu budete moci nakupovat rychleji, sledovat stav vašich aktuálních objednávek, procházet Vaše předchozí objednávky a využívat všech zákaznických výhod.

Uděluji (Autokšeft, s.r.o., IČO 27538966, Kbely 1685, 543 01 Vrchlabí) souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na registračním formuláři pro účely (marketing, evidence nároků na slevy, zasílání informací o objednávkách a informačních materiálů a další), a to na dobu 10 let do odvolání souhlasu. Před udělením souhlasu jsem byl/a informován/a (zde) o zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.


Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.