... e-shop s autodíly!

Doprava a platba

Doprava

Vlajka Česká republika Česká republika
Objednávka nad 5000,- do 5000,-
Dopravce DPD Česká pošta Toptrans DPD Česká pošta Toptrans
Platba předem ZDARMA ZDARMA ZDARMA 99,- 99,- 249,-
Dobírka 50,- 50,- 85,- 149,- 149,- 334,-

Pro výpočet dopravy zdarma se do ceny zboží nezapočítávají vratné zálohy na staré díly.

Vlajka Slovensko Slovensko
Dopravce DPD Toptrans
Platba předem 16 € 24 €
Dobírka 4 € 4 €
 Příplatky
Předmět Cena [Kč/€]
EXTRA balné - PLASTOVÉ NADKOLÍ
Plastová nadkolí jsou velmi rozměrná a náchylná na poškození.
(účtováno pouze jednou na libovolný počet nadkolí)
79,- / 3 €
Extra balné - AUTOSKLA
Většina autoskel je posílána jako zpětná zásilka, přepravní box se vrací zpět k nám.
(účtováno pouze jednou na libovolný počet autoskel)
149,- / 6 €
Vratná záloha na staré díly
Z důvodu recyklace nebo repase jsou některé díly (autobaterie, poloosy, ...) zálohovány.
Při vrácení vašeho starého dílu vám bude záloha v plné výši vrácena.
specifikována u zboží

Možnosti dopravy

Logo DPD

Standardní zásilky doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti DPD. V den doručení obdržíte informační SMS s předpokládaným časem doručení v rozmezí 3 hodin. Nehodí-li se Vám doručení v daný den, můžete ho dle pokynů zaslaných v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny.

Logo DPD Pickup

Doručení službou Pickup - Balíček si vyzvednete ve výdejním místě. Vybírat můžete z více než 170 výdejních míst Pickup po celé ČR (tvoří je depa DPD, pobočky Uloženky a další partnerské prodejny). O balíčku dostanete informace SMSkou nebo e-mailem: když DPD vyzvedne balíček v našem e-shopu, jakmile pro vás bude připravený ve výdejním místě, pokud si ho nevyzvednete do 4. kalendářního dne od doručení. Vybraná výdejní místa jsou otevřena o víkendu a balíček tam na vás počká 7 kalendářních dní.

Pro zásilky zasílané službou DPD Pickup platí omezení hmotnosti balíku na 20kg a rozměru nejdelší strany balíku na 100cm (celková obvodová délka do 250cm). Touto službou nelze zasílat pneumatiky (součást kol dopravních prostředků).

Logo Česká pošta

Logo Česká pošta Balík na poštu

Standardní zásilky doručujeme prostřednictvím České pošty, s využitím služby „Balík do ruky“. V den odeslání balíku obdržíte SMS a email s bližšími informacemi o doručení, zpravidla další pracovní den.

Logo Česká pošta Balík na poštu

Umožňuje zvolit poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí obvykle následující pracovní den po podání. Adresát je informován o pohybu a uložení balíku SMS nebo e-mailovým avízem, ve kterém obdrží i kód pro vyzvednutí.

Pro zásilky zasílané Na poštu platí omezení hmotnosti balíku na 30kg a rozměru nejdelší strany balíku na 240cm (celková obvodová délka do 300cm).

Logo Česká pošta Balík do balíkovny

Balík si můžete vyzvednout na více jak 400 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.

Pro zásilky zasílané Na poštu platí omezení hmotnosti balíku na 20kg a maximální rozměry balíku do 70cm x 50cm x 50cm.

Logo Toptrans

Přepravní společnost Top Trans se specializuje především na nadrozměrné zásilky. Zboží vám bude doručeno do 48 hodin od expedice z našeho skladu. V den doručení budete telefonicky kontaktováni řidičem.

Logo Autokšeft - Osobní odběr

Objednané zboží si můžete osobně převzít v kamenné prodejně Autokšeft na adrese:

Autokšeft, s.r.o.
Východní 1378
543 01 Vrchlabí

Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás informovat prostřednictvím e-mailu/SMS.

Platební metody

Hotově

Hotově, případně platební kartou, lze za zboží zaplatit pouze při osobním odběru v kamenné prodejně Autokšeft.

Dobírka

Zvolíte-li platbu na dobírku, hradíte zboží až při jeho převzetí přímo řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli.

Bankovní převod

Při platbě klasickým bankovním převodem obdržíte v potvrzovacím e-mailu/SMS o přijetí vaší objednávky číslo účtu a variabilní symbol (číslo objednávky) pro uskutečnění platby.

Termín dodání zboží může být ovlivněn uhrazením platby. Zboží expedujeme po připsání částky na náš účet.

Zvolíte-li platbu převodem, dbejte, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 5 pracovních dnů. V opačném případě bude vaše objednávka stornována.

Online platební kartou

Budete vyzvání k zadání údajů z platební karty. Platby jsou realizovány prostřednictvím poskytovatele PayU. Údaje o kartě nám nejsou předávány.

Veškeré zásilky jsou baleny naší firemní páskou. Při převzetí si zásilku vždy důkladně zkontrolujte, zda není nijak poškozena. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

pásky Autokšeft


Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.