... e-shop s autodíly!

Čisticí a ošetřujicí prostředky

AutochemieTato kategorie obsahuje nejrůznější chemické produkty od lepidel, antikorozní ochrany přes laky, oleje, izolační prostředky po chladiva, aditiva nebo destilovanou vodu.

Autochemie > Čisticí a ošetřujicí prostředky

Vyberte výrobce......

Vyberte výrobce...

 • 3M ‐ Leštící pasta 3M Fastcut Plus Extreme 1 l 3M 51815

  zvětšitLešticí pasta 3M ‐ 3M 51815
  1 889,-ve skladu
  Velikost balení: 1 lTyp obalu: láhev Objem [l]: 1 Obsah [litr]: 1 Typ použití: leštění Barva: zelená  Novinka - zelená leštící pasta s vylepšenou receptrurou na zašlé a autolaky s viditelnými známkami používání.    Hlavní vylepšení oproti předchozím generacím:  1) Výjimečně rychlý úběr.  2) K naleštění stejné plochy je potřeba o 20 až 25 % méně pasty než u předchozí zelené Fast Cut + / XL.  3) Spolehlivě funguje na obyčejných; UHS i keramických lacích.    Vhodné pro použití se zeleným leštícím kotoučem 3M 50487.  Pro UHS laky lze použít vlněné kotouče.    Doporučené otáčky leštičky: 900 - 1700 ot/min.  Nová zelená pasta 3M 51815 je prvním krokem v rozlešťování autolaků v horším stavu nebo po vymatování brusným kotoučem na filmu (P1500) + Trizact na pěně (P3000).  Pro nejlepší výkon a výsledek po použití pasty používejte pastu 3M jenom s kotouči 3M v příslušné barvě. 
 • 3M ‐ Leštící pasta Perfect-It III Fast Cut bílá 1 l 3M 09374

  zvětšitLešticí pasta 3M ‐ 3M 09374
  1 479,-ve skladu
  Velikost balení: 1 lTyp obalu: láhevObsah [litr]: 1Typ použití: leštěníBarva: bíláBrusná pasta vhodná ke strojnímu odstranění rýh po broušení; přechodů po stříkání a stop po přestřiku. Hrubší brusná pasta Perfect-it III bílá (s bílým víčkem) odstraňuje škrábance po broušení zrnitostí P1200 (film) nebo po P1500/P2000 (papír). Vytváří lesklý povrch. Navrženo pro standardní 2K laky. K leštění použijte elektrickou nebo pneumatickou leštiščku s pěnovým leštícím kotoučem. Doporučené nastavení otáček 1500-2500ot/min. 
 • 3M ‐ Leštící pasta Perfect-It III Polish sv.modrá 1 l 3M 09376

  zvětšitLešticí pasta 3M ‐ 3M 09376
  1 529,-ve skladu
  Velikost balení: 1 lTyp obalu: láhev Objem [l]: 1 Obsah [litr]: 1 Typ použití: leštění Barva: světle modrá  Jemná leštící pasta se světle modrým vrškem používá se v kombinaci s vlnitý leštícím kotoučem.  Používá se po hrubé nebo jemné brusné pastě; slouží k vyleštění do hlubokého lesku.    Leštící pasta Machine Polish s modrým víčkem pro finální dotažení laku k vysokému zrcadlovému lesku a uzavření struktury laku a odtranění hologramů na tmavých metalízách.  Výsledek leštění vynikne zejména na tmavých odstínech laků. 
 • 3M ‐ Leštící pasta Ultrafina SE modrá 1 l 3M 50383

  zvětšitLešticí pasta 3M ‐ 3M 50383
  1 989,-ve skladu
  Velikost balení: 1 lTyp obalu: láhevObjem [l]: 1Obsah [litr]: 1Typ použití: leštěníBarva: modráLeštící pasta pro závěrečný krok leštění laku do vysokého lesku a odstranění hologramů na tmavých odstínech. Lešticí pasta je určená k třetímu kroku leštění (modré víčko). Lešticí pasta Ultrafina SE odstraňuje kruhové škrábance a hologramy a vytváří vysoký lesk. Pastu používejte na 900 - 1500 otáček/min. 1) ZELENÁ - Fastcut Plus / Fast Cut XL / Fastcut Plus Extreme 2) ŽLUTÁ - Extra Fine Plus 3) MODRÁ - Ultrafina SE 4) RŮŽOVÁ - vosk Rosa pro konzervaci laku 
 • 3M ‐ Leštící vosk Polish Rosa Ružový 1 l 3M 80345

  zvětšitLešticí pasta 3M ‐ 3M 80345
  1 349,-ve skladu
  Barva: RůžováVelikost balení: 1 lObjem [l]: 1Typ použití: leštěníZpůsob použití: leštěníObjem nádoby [l]: 1Druh produktu: PastaLeštící vosk Polish Rosa s růžovým uzávěrem je vhodný pro závěrečný krok konzervace autolaku po rozleštění do vysokého lesku a pomáhá lak udržovat dlouho v dobré kondici. - Lze aplikovat jak ručně tak i pomocí leštičky. - Vhodný pro malé i velké plochy. - Má dlouhodobý efekt. - Nepoškozuje plastovové ani gumové díly. - Obsahuje netěkavé silikony (silikonový polymerový vosk) - neohrožuje provoz lakovacího boxu. - Po aplikaci zanechává vysoký lesk bez šmouh a neovlivňuje barvy. 1) ZELENÁ - Fastcut Plus / Fast Cut XL / Fastcut Plus Extreme 2) ŽLUTÁ - Extra Fine Plus 3) MODRÁ - Ultrafina SE 4) RŮŽOVÁ - vosk Rosa pro konzervaci laku 
 • A.B.S. ‐ Čistidlo na brzdy / spojky ABS ABS 7510

  zvětšitČistidlo na brzdy / spojky A.B.S. ‐ ABS 7510
  93,-ve skladu
  Montovaná strana: předníVelikost balení: 500 mlOmezení výrobce: ABSHmotnost [g]: 480Hmotnost [kg]: 0,47Hmotnost [kg]: 0,48EAN:8717109379518Konkurenční kódy 
 • Ambi Pur ‐ CAR Jaguar Anti Tobacco Citrus 2 ml AMP 900229

  zvětšitOsvěžovač vzduchu Ambi Pur ‐ AMP 900229
  119,-u výrobce
  Velikost balení: 2 mlAMBI PUR CAR jsou osvěžovače vzduchu do vozu, které díky obsahu skutečného parfému příjemně provoní interiér. Délka voňavosti náplně až 30 dní.
 • Ambi Pur ‐ CAR Jaguar Flowers & Spring 2 ml AMP 900014

  zvětšitOsvěžovač vzduchu Ambi Pur ‐ AMP 900014
  119,-u výrobce
  Velikost balení: 2 mlAMBI PUR CAR jsou osvěžovače vzduchu do vozu, které díky obsahu skutečného parfému příjemně provoní interiér. Délka voňavosti náplně až 30 dní.
 • Ambi Pur ‐ CAR Jaguar Lenor 2 ml AMP 871619

  zvětšitOsvěžovač vzduchu Ambi Pur ‐ AMP 871619
  119,-u výrobce
  Velikost balení: 2 mlVůně do auta - lenor, aplikace do výdechu klimatizace, výdrž až 30 dnů, objem 2 ml.
 • Ambi Pur ‐ CAR Jaguar Lenor Gold Duopack, 2 x 2 ml AMP 976746

  zvětšitOsvěžovač vzduchu Ambi Pur ‐ AMP 976746
  159,-u výrobce
  Velikost balení: 2 mlHmotnost [kg]: 0,036AMBI PUR CAR Jaguar patří mezi jednorázové osvěžovače vzduchu s obsahem velmi kvalitní parfémové kompilace. Do ventilační mřížky umisťujte pomocí klipu. Intenzitu lze regulovat v horní části mechanismu. Patentovaná technologie; která pachy nepřekrývá; ale eliminuje a interiér provoní na velmi dlouhou dobu. Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technologií Odourclear nepřetržitě odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy z vašeho auta a zanechává lehkou svěží vůni po dobu 30 dnů. Oproti většině ostatních osvěžovačů vzduchu do auta; které zápach většinou jen překrývají; Ambi Pur Car pachy skutečně eliminuje a zanechává jen nádhernou svěží vůni. Jedná se o malý nenápadný osvěžovač vzduchu; který se jednoduše připevní ke klimatizaci vozidla. Nic nezakrývá; ve skutečnosti eliminuje přetrvávající a intenzivní zápach potravin; domácích zvířat; tabákového kouře a odpadků. Zanechává příjemnou a svěží vůni. Osvěžovače vzduchu do auta vůně vydrží až 30 dní. Lze jej snadno připnout k ventilátoru v autě. Nastavitelná intenzita vůně pro příjemnou svěžest. Diskrétní a stylový. Technologie „Odourclear“ v osvěžovačích vzduchu Ambi Pur do auta dlouhodobě odstraňuje nepříjemné pachy ve vozidle a zanechává jemnou svěží vůni až po 30 dní. Na rozdíl od většiny vůní do automobilů; které pouze maskují pachy; Ambi Pur eliminuje dlouhotrvající zápach a zanechává lehkou svěží vůni. Malý; diskrétní osvěžovač vzduchu; který lze snadno připevnit k ventilační mřížce; eliminuje i ty nejodolnější pachy z potravin; domácích zvířat; cigaretového kouře nebo jiného domácího odpadu díky technologii „Odourclear“ a nahrazuje je čerstvou vůní. Pomocí regulátoru na boku zařízení lze intenzitu vůně nastavit podle potřeby. Osvěžovač Ambi Pur se snadno používá – bez baterií a elektřiny. Výhody: - Uvolňování vůně po dobu až 30 dní. - Regulátor intenzity. - Příjemná a originální vůně.

Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.