... e-shop s autodíly!

Vnitřní doplňky vozidel

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Vyberte výrobce...

 • DO VEL0208Autotrika VAN (užitkové vozy) 1+2 černézvětšitPotah sedadla  ‐ DO VEL0208849,-ve skladu
  Univerzální potah na přední autosedačky užitkových vozidel. Balení obsahuje potah na sedadlo řidiče a potah na dvousedadlo spolujezdce. Potahy se snadno a rychle nasazují Vnitřní strana je potažená slabou vrstvou pěny Která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Vhodné pro všechny typy užitkových vozidel. Materiálové složení: 100% bavlnaVnitřní strana pěna PUR Barva: černáRozměry balení: 27 cm x 35 cmPozor: Není možno použít na sedadla s bočními airbagy!
 • DO VEL0210Autotrika VAN (užitkové vozy) 1+2 červenézvětšitPotah sedadla  ‐ DO VEL0210849,-ve skladu
  Univerzální potah na přední autosedačky užitkových vozidel. Balení obsahuje potah na sedadlo řidiče a potah na dvousedadlo spolujezdce. Potahy se snadno a rychle nasazují Vnitřní strana je potažená slabou vrstvou pěny Která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Vhodné pro všechny typy užitkových vozidel. Materiálové složení: 100% bavlnaVnitřní strana pěna PUR Barva: červenáRozměry balení: 27 cm x 35 cmPozor: Není možno použít na sedadla s bočními airbagy!
 • DO VEL0211Autotrika VAN (užitkové vozy) 1+2 modrézvětšitPotah sedadla  ‐ DO VEL0211849,-ve skladu
  Univerzální potah na přední autosedačky užitkových vozidel. Balení obsahuje potah na sedadlo řidiče a potah na dvousedadlo spolujezdce. Potahy se snadno a rychle nasazují Vnitřní strana je potažená slabou vrstvou pěny Která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Vhodné pro všechny typy užitkových vozidel. Materiálové složení: 100% bavlnaVnitřní strana pěna PUR Barva: modráRozměry balení: 27 cm x 35 cmPozor: Není možno použít na sedadla s bočními airbagy!
 • DO VEL0209Autotrika VAN (užitkové vozy) 1+2 šedézvětšitPotah sedadla  ‐ DO VEL0209849,-ve skladu
  Univerzální potah na přední autosedačky užitkových vozidel. Balení obsahuje potah na sedadlo řidiče a potah na dvousedadlo spolujezdce. Potahy se snadno a rychle nasazují Vnitřní strana je potažená slabou vrstvou pěny Která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Vhodné pro všechny typy užitkových vozidel. Materiálové složení: 100% bavlnaVnitřní strana pěna PUR Barva: šedáRozměry balení: 27 cm x 35 cmPozor: Není možno použít na sedadla s bočními airbagy!
 • DO BEJS001Beng ‐ Stojan na tabletzvětšitDržák telefonu / PDA Beng ‐ DO BEJS001189,-ve skladu
  Produkt osvědčené značky BENG. Univerzální stojan na tablet. Nastavitelná ramena držáku - úhlopříčka 255-310mm Vhodné pro tablety 9-11". Držák je otočný o 360°. Barva: černá
 • DO CFATSS003CARFACE ‐ Alu clona na přední okno 130*60cmzvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CFATSS00359,-ve skladu
  Montovací strana: vnitřníšířka [cm]: 130Výška [cm]: 60Sluneční clona je určena k použití na přední nebo zadní okno vozidla. Odráží sluneční paprsky a tím i omezí zvyšování teploty uvnitř vozu. V horní části jsou umístěny přísavky ke snadnému uchycení na vnitřní stranu skla. Rozměr 130 x 60 cm. 
 • DO CFMC23CARFACE ‐ Bezdrátový nabíjecí držák s gumovým kloubemzvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFMC23479,-ve skladu
  Konstrukce s válečkovými kleštinami ulehčuje ovládání jednou rukou. Protiskluzová svorka; snadno nastavitelná a podporující instalaci a stabilitu držáku. Široká kompatibilita s většinou telefonů podporujících Qi o velikosti 4,5 až 6,5 palce. POKYNY: - Nasaďte držák na ventilační mřížku. - Vsuňte kabel do držáku a druhý konec do USB zásuvky. - Nasaďte telefon na držák a můžete nabíjet. 
 • DO CFMC21CARFACE ‐ Bezdrátový nabíjecí držák telefonuzvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFMC21759,-ve skladu
  Elektrický držák do ventilační mřížky automobilu s vysokorychlostním bezdrátovým nabíjením 15 W. Držák má automatické boční nasměrování s upínacím ramenem o třech čelistech. Stabilní držák; který nevydává žádný zvuk a podporující ovladatelnost jednou rukou. POKYNY: - Nasaďte držák na ventilační mřížku. - Vsuňte kabel do držáku a druhý konec do USB zásuvky. - Nasaďte telefon na držák a můžete nabíjet. 
 • DO CFC1410CARFACE ‐ Brašna do kufru / organizér 35*23*21cmzvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFC1410209,-ve skladu
  Organizér do kufru vozidla je ideálním doplňkem pro udržení pořádku v zavazadlovém prostoru. Je vhodný pro uložení nákupu Nářadí Autolékarničky nebo jiné výbavy vozidla. Úchyty pro přenášení. Rozměry: 35*23*21cmOrganizér lze snadno složit. Barva: černáMateriál: polyester 600D.
 • DO CFC1011CARFACE ‐ Brašna do kufru / organizér 56*39*26.5cmzvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFC1011299,-ve skladu
  Organizér do kufru vozidla je ideálním doplňke pro udržení pořádku v zavazadlovém prostoru. Je vhodný pro uložení nákupu Nářadí Autolékarničky nebo jiné výbavy vozidla. Úchyty pro přenášení. Rozměry: 56*39*26.5cmOrganizér lze snadno složit. Organizér má 2 boční kapsy se zavíráním na suchý zip a 4 síťované kapsy. Na spodní straně organizéru jsou dva suché zipy proti posuvu po zavazdlovém prostoru. Barva: černáMateriál: polyester 600D.

Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.