... e-shop s autodíly!

Vnitřní doplňky vozidel

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Vyberte výrobce...

 • CARFACE ‐ Bezdrátový nabíjecí držák s gumovým kloubem DO CFMC23

  zvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFMC23
  529,-ve skladu
  Konstrukce s válečkovými kleštinami ulehčuje ovládání jednou rukou. Protiskluzová svorka; snadno nastavitelná a podporující instalaci a stabilitu držáku. Široká kompatibilita s většinou telefonů podporujících Qi o velikosti 4,5 až 6,5 palce. POKYNY: - Nasaďte držák na ventilační mřížku. - Vsuňte kabel do držáku a druhý konec do USB zásuvky. - Nasaďte telefon na držák a můžete nabíjet. 
 • CARFACE ‐ Bezdrátový nabíjecí držák telefonu DO CFMC21

  zvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFMC21
  829,-ve skladu
  Elektrický držák do ventilační mřížky automobilu s vysokorychlostním bezdrátovým nabíjením 15 W. Držák má automatické boční nasměrování s upínacím ramenem o třech čelistech. Stabilní držák; který nevydává žádný zvuk a podporující ovladatelnost jednou rukou. POKYNY: - Nasaďte držák na ventilační mřížku. - Vsuňte kabel do držáku a druhý konec do USB zásuvky. - Nasaďte telefon na držák a můžete nabíjet. 
 • CARFACE ‐ Brašna do kufru / organizér 35*23*21cm DO CFC1410

  zvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFC1410
  239,-ve skladu
  Organizér do kufru vozidla je ideálním doplňkem pro udržení pořádku v zavazadlovém prostoru. Je vhodný pro uložení nákupu Nářadí Autolékarničky nebo jiné výbavy vozidla. Úchyty pro přenášení. Rozměry: 35*23*21cmOrganizér lze snadno složit. Barva: černáMateriál: polyester 600D.
 • CARFACE ‐ Brašna do kufru / organizér 56*39*26.5cm DO CFC1011

  zvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFC1011
  329,-ve skladu
  Organizér do kufru vozidla je ideálním doplňke pro udržení pořádku v zavazadlovém prostoru. Je vhodný pro uložení nákupu Nářadí Autolékarničky nebo jiné výbavy vozidla. Úchyty pro přenášení. Rozměry: 56*39*26.5cmOrganizér lze snadno složit. Organizér má 2 boční kapsy se zavíráním na suchý zip a 4 síťované kapsy. Na spodní straně organizéru jsou dva suché zipy proti posuvu po zavazdlovém prostoru. Barva: černáMateriál: polyester 600D.
 • CARFACE ‐ Brašna do zavazadlového prostoru- velká DO CFTK-CO001

  zvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFTK-CO001
  279,-ve skladu
  Univerzální textilní brašna, určená především do zavazadlového prostoru osobního automobilu., Uzavíratelná na suchý zip, snadno přenosná díky uchu na horní straně., Pásy suchého zipu na spodní i zadní straně pro snadné přichycení do zavazadlového prostoru automobilu., Velikost 50 x 22 x 10 cm.
 • CARFACE ‐ Brašna do zavazadlového prostoru-malá DO CF6815P

  zvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CF6815P
  208,-ve skladu
  Univerzální textilní brašna, určená především do zavazadlového prostoru, osobního automobilu. Uzavíratelná na suchý zip, snadno přenosná, díky uchu na horní straně. Pásy suchého zipu na spodní i zadní straně, pro snadné přichycení do zavazadlového prostoru automobilu. Velikost 30 x 28 x 10 cm.
 • CARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU 150*70cm DO CFAT25011A

  zvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CFAT25011A
  60,-ve skladu
  Montovací strana: vnějšíšířka [cm]: 150Výška [cm]: 70Clona na přední okno s vrstvou hliníku. Lichoběžníkový tvar. Velikost 150 x 70 cm. V létě omezuje zvyšování teploty ve voze stojícím na slunci; v zimě brání vzniku námrazy na čelním skle stojícího automobilu. Clona se přiloží na venkovní stranu čelního skla automobilu a její chlopně se přivřou do dveří. Všité válečky v chlopních znemožňují vytažení clony ze zavřených dveří. Pro snadné uskladnění lze clonu snadno srolovat a sepnout všitou gumičkou. 
 • CARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU MAXI 180*85cm DO CFAT25011B

  zvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CFAT25011B
  91,-ve skladu
  Montovací strana: vnějšíšířka [cm]: 180Výška [cm]: 85Clona na přední okno s vrstvou hliníku. Lichoběžníkový tvar. Velikost 180 x 85 cm. Učeno pro dodávky a větší vozy. V létě omezuje zvyšování teploty ve voze stojícím na slunci; v zimě brání vzniku námrazy na čelním skle stojícího automobilu. Clona se přiloží na venkovní stranu čelního skla automobilu a její chlopně se přivřou do dveří. Všité válečky v chlopních znemožňují vytažení clony ze zavřených dveří. Pro snadné uskladnění lze clonu snadno srolovat a sepnout všitou gumičkou. 
 • CARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU oboustranná 145*70cm DO CF11729

  zvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CF11729
  144,-ve skladu
  Montovaná strana: vnitřníŠířka [cm]: 145Výška [cm]: 70Chrání interiér vozu před slunečními paprsky a udržuje nižší teplotu uvnitř vozidla. Aluminiová fólie. Oboustranná: modrá / stříbrnáRozměry: 145 x 70 cmVhodné pro většinu vozidel. Pokyny k použití: Umístěte rozloženou sluneční clonu za čelní sklo zaparkovaného vozidla a zajistěte slunečními stínítky vozidla. 
 • CARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU Smile 140x68cm DO CF338659

  zvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CF338659
  162,-ve skladu
  Montovací strana: vnitřníšířka [cm]: 140Výška [cm]: 68Chrání interiér vozu před slunečními paprsky a udržuje nižší teplotu uvnitř vozidla. Aluminiová fólie Oboustranná: motiv / stříbrnáRozměry: 140 x 68 cmVhodné pro většinu vozidel Pokyny k použití: Umístěte rozloženou sluneční clonu za čelní sklo zaparkovaného vozidla a zajistěte slunečními stínítky vozidla. 

Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.