... e-shop s autodíly!

Vnitřní doplňky vozidel

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Vyberte výrobce...

 • DO CFMC23CARFACE ‐ Bezdrátový nabíjecí držák s gumovým kloubemzvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFMC23489,-ve skladu
  Konstrukce s válečkovými kleštinami ulehčuje ovládání jednou rukou. Protiskluzová svorka; snadno nastavitelná a podporující instalaci a stabilitu držáku. Široká kompatibilita s většinou telefonů podporujících Qi o velikosti 4,5 až 6,5 palce. POKYNY: - Nasaďte držák na ventilační mřížku. - Vsuňte kabel do držáku a druhý konec do USB zásuvky. - Nasaďte telefon na držák a můžete nabíjet. 
 • DO CFMC21CARFACE ‐ Bezdrátový nabíjecí držák telefonuzvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFMC21649,-ve skladu
  Elektrický držák do ventilační mřížky automobilu s vysokorychlostním bezdrátovým nabíjením 15 W. Držák má automatické boční nasměrování s upínacím ramenem o třech čelistech. Stabilní držák; který nevydává žádný zvuk a podporující ovladatelnost jednou rukou. POKYNY: - Nasaďte držák na ventilační mřížku. - Vsuňte kabel do držáku a druhý konec do USB zásuvky. - Nasaďte telefon na držák a můžete nabíjet. 
 • DO CFC1410CARFACE ‐ Brašna do kufru / organizér 35*23*21cmzvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFC1410249,-ve skladu
  Organizér do kufru vozidla je ideálním doplňkem pro udržení pořádku v zavazadlovém prostoru. Je vhodný pro uložení nákupu Nářadí Autolékarničky nebo jiné výbavy vozidla. Úchyty pro přenášení. Rozměry: 35*23*21cmOrganizér lze snadno složit. Barva: černáMateriál: polyester 600D.
 • DO CFC1011CARFACE ‐ Brašna do kufru / organizér 56*39*26.5cmzvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFC1011329,-ve skladu
  Organizér do kufru vozidla je ideálním doplňke pro udržení pořádku v zavazadlovém prostoru. Je vhodný pro uložení nákupu Nářadí Autolékarničky nebo jiné výbavy vozidla. Úchyty pro přenášení. Rozměry: 56*39*26.5cmOrganizér lze snadno složit. Organizér má 2 boční kapsy se zavíráním na suchý zip a 4 síťované kapsy. Na spodní straně organizéru jsou dva suché zipy proti posuvu po zavazdlovém prostoru. Barva: černáMateriál: polyester 600D.
 • DO CFTK-CO001CARFACE ‐ Brašna do zavazadlového prostoru- velkázvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CFTK-CO001309,-ve skladu
  Univerzální textilní brašna, určená především do zavazadlového prostoru osobního automobilu., Uzavíratelná na suchý zip, snadno přenosná díky uchu na horní straně., Pásy suchého zipu na spodní i zadní straně pro snadné přichycení do zavazadlového prostoru automobilu., Velikost 50 x 22 x 10 cm.
 • DO CF6815PCARFACE ‐ Brašna do zavazadlového prostoru-malázvětšitOrganizér do zavazadlového prostoru CARFACE ‐ DO CF6815P229,-ve skladu
  Univerzální textilní brašna, určená především do zavazadlového prostoru, osobního automobilu. Uzavíratelná na suchý zip, snadno přenosná, díky uchu na horní straně. Pásy suchého zipu na spodní i zadní straně, pro snadné přichycení do zavazadlového prostoru automobilu. Velikost 30 x 28 x 10 cm.
 • DO CFAT25011ACARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU 150*70cmzvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CFAT25011A77,-ve skladu
  Montovací strana: vnějšíšířka [cm]: 150Výška [cm]: 70Clona na přední okno s vrstvou hliníku. Lichoběžníkový tvar. Velikost 150 x 70 cm. V létě omezuje zvyšování teploty ve voze stojícím na slunci; v zimě brání vzniku námrazy na čelním skle stojícího automobilu. Clona se přiloží na venkovní stranu čelního skla automobilu a její chlopně se přivřou do dveří. Všité válečky v chlopních znemožňují vytažení clony ze zavřených dveří. Pro snadné uskladnění lze clonu snadno srolovat a sepnout všitou gumičkou. 
 • DO CFAT25011BCARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU MAXI 180*85cmzvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CFAT25011B101,-ve skladu
  Montovací strana: vnějšíšířka [cm]: 180Výška [cm]: 85Clona na přední okno s vrstvou hliníku. Lichoběžníkový tvar. Velikost 180 x 85 cm. Učeno pro dodávky a větší vozy. V létě omezuje zvyšování teploty ve voze stojícím na slunci; v zimě brání vzniku námrazy na čelním skle stojícího automobilu. Clona se přiloží na venkovní stranu čelního skla automobilu a její chlopně se přivřou do dveří. Všité válečky v chlopních znemožňují vytažení clony ze zavřených dveří. Pro snadné uskladnění lze clonu snadno srolovat a sepnout všitou gumičkou. 
 • DO CF11729CARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU oboustranná 145*70cmzvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CF11729133,-ve skladu
  Montovací strana: vnitřní šířka [cm]: 145 Výška [cm]: 70  Chrání interiér vozu před slunečními paprsky a udržuje nižší teplotu uvnitř vozidla.  Aluminiová fólie.  Oboustranná: modrá / stříbrná Rozměry: 145 x 70 cm Vhodné pro většinu vozidel.    Pokyny k použití:  Umístěte rozloženou sluneční clonu za čelní sklo zaparkovaného vozidla a zajistěte slunečními stínítky vozidla. 
 • DO CF338659CARFACE ‐ Clona na čelní sklo ALU Smile 140x68cmzvětšitSluneční clona CARFACE ‐ DO CF338659175,-ve skladu
  Montovací strana: vnitřníšířka [cm]: 140Výška [cm]: 68Chrání interiér vozu před slunečními paprsky a udržuje nižší teplotu uvnitř vozidla. Aluminiová fólie Oboustranná: motiv / stříbrnáRozměry: 140 x 68 cmVhodné pro většinu vozidel Pokyny k použití: Umístěte rozloženou sluneční clonu za čelní sklo zaparkovaného vozidla a zajistěte slunečními stínítky vozidla. 

Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.