... e-shop s autodíly!

Celoroční pneumatiky užitkové

užitkovéceloročníVyberte rozměr užitkové celoroční pneumatiky. Celoroční pneumatiky jsou vyrobeny tak, aby vyhověly nárokům příležitostných řidičů, kteří zpravidla nevyjíždí na sněhu a v létě nemají veliké nároky na jízdní vlastnosti. Výhody těchto pneumatik jsou, že se nemusí přezouvat, což je pro mnohé žádoucí i z ekonomického hlediska, a legislativně vyhovují požadavkům na zimní pneu.

Vybírejte pouze pneumatiky, které máte uvedené ve velkém technickém průkazu.

Zvolte průměr pneumatiky

 

Mějte na paměti, že styčná plocha pneumatiky s vozovkou má zhruba velikost dlaně. Tato malá plocha v porovnání s velikostí vozu musí udržet vozidlo ve správném směru a především včas zastavit. Nešetřete na svém bezpečí a vybírejte pneumatiky renomovaných výrobců. Kvalitní pneumatiky vydrží vyšší zátěž, najedou více kilometrů, jsou přilnavější, tišší a lépe se vyvažují.

Značení užitkových pneumatik


Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.