... e-shop s autodíly!

Elektropříslušenství

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Vyberte výrobce......

Vyberte výrobce...

 • 3M SCOTCH 35-83M ‐ Scotch 35 PVC páska 19mm x 20,1m červenázvětšitIzolační páska 3M ‐ 3M SCOTCH 35-8147,-ve skladu
  Provedení lepící pásky: samolepící páskaMateriál: PVCVlastnost: SamolepícíProvozní teplota do [°C]: 105Odolnost: odolnost proti UV zářeníOdolnost: odolnost proti povětrnostním vlivůmOdolnost: tepelně stabilníOdolnost: voděodolnéOdolnost: odolnost proti kyselinámOdolnost: odolnost proti koroziTloušťka [mm]: 0,18šířka [mm]: 19Délka role pásky [m]: 20,1Barva: červenáVinylová elektrická páska značky Scotch 35 je polyvinylchloridová páska pro použití v elektrotechnice se samolepicí kaučukovou vrstvou v devíti barvách odolných proti blednutí. Páska Scotch 35 je určena k označování fází; barevnému značení motorových vodičů a potrubních systémů a značení bezpečnostních prostorů. Je odolná proti oděru a povětrnostním vlivům; má výborné elektroizolační vlastnosti; bez problémů se aplikuje; je dobře přizpůsobivá a drží v širokém rozsahu teplot od -18°C do +105°C. Páska Scotch 35 je odolná proti vlhkosti; kyselinám a alkáliím; korozi. Je uvedena na seznamu Underwriters Laboratories a má osvědčení od kanadského normalizačního svazu (CSA). Tloušťka 0,18mm; prodloužení 225%. 
 • 3M SCOTCH 35-93M ‐ Scotch 35 PVC páska 19mm x 20,1m hnědázvětšitIzolační páska 3M ‐ 3M SCOTCH 35-9249,-ve skladu
  Provedení lepící pásky: samolepící páskaMateriál: PVCVlastnost: SamolepícíProvozní teplota do [°C]: 105Odolnost: odolnost proti UV zářeníOdolnost: odolnost proti povětrnostním vlivůmOdolnost: tepelně stabilníOdolnost: voděodolnéOdolnost: odolnost proti kyselinámOdolnost: odolnost proti koroziTloušťka [mm]: 0,18šířka [mm]: 19Délka role pásky [m]: 20,1Barva: hnědáVinylová elektrická páska značky Scotch 35 je polyvinylchloridová páska pro použití v elektrotechnice se samolepicí kaučukovou vrstvou v devíti barvách odolných proti blednutí. Páska Scotch 35 je určena k označování fází; barevnému značení motorových vodičů a potrubních systémů a značení bezpečnostních prostorů. Je odolná proti oděru a povětrnostním vlivům; má výborné elektroizolační vlastnosti; bez problémů se aplikuje; je dobře přizpůsobivá a drží v širokém rozsahu teplot od -18°C do +105°C. Páska Scotch 35 je odolná proti vlhkosti; kyselinám a alkáliím; korozi. Je uvedena na seznamu Underwriters Laboratories a má osvědčení od kanadského normalizačního svazu (CSA). Tloušťka 0,18mm; prodloužení 225%. 
 • 3M SCOTCH 35-23M ‐ Scotch 35 PVC páska 19mm x 20,1m šedázvětšitIzolační páska 3M ‐ 3M SCOTCH 35-2178,-ve skladu
  Provedení lepící pásky: samolepící páskaMateriál: PVCVlastnost: SamolepícíProvozní teplota do [°C]: 105Odolnost: odolnost proti UV zářeníOdolnost: odolnost proti povětrnostním vlivůmOdolnost: tepelně stabilníOdolnost: voděodolnéOdolnost: odolnost proti kyselinámOdolnost: odolnost proti koroziTloušťka [mm]: 0,18šířka [mm]: 19Délka role pásky [m]: 20,1Barva: šedáVinylová elektrická páska značky Scotch 35 je polyvinylchloridová páska pro použití v elektrotechnice se samolepicí kaučukovou vrstvou v devíti barvách odolných proti blednutí. Páska Scotch 35 je určena k označování fází; barevnému značení motorových vodičů a potrubních systémů a značení bezpečnostních prostorů. Je odolná proti oděru a povětrnostním vlivům; má výborné elektroizolační vlastnosti; bez problémů se aplikuje; je dobře přizpůsobivá a drží v širokém rozsahu teplot od -18°C do +105°C. Páska Scotch 35 je odolná proti vlhkosti; kyselinám a alkáliím; korozi. Je uvedena na seznamu Underwriters Laboratories a má osvědčení od kanadského normalizačního svazu (CSA). Tloušťka 0,18mm; prodloužení 225%. 
 • DO ALL2402RDAllocacoc ‐ PowerCube Extended USB Červená, kabel 1.5mzvětšitSíťový kabel Allocacoc ‐ DO ALL2402RD619,-ve skladu
  Typ adaptéru: síťový rozbočovačDruh konektoru: síťová vidlice; zásuvkaMnožství [ks]: 4Napětí sítě (AC) [V]: 220Příkon proudu [A]: 16Druh připojení výstup: USBMnožství [ks]: 2Výstupní napětí USB [V]: 5Výstupní proud USB [A]: 2,1Délka síťového kabelu [m]: 1,5Barva: bílá/červenáDesignová rozbočovací zásuvka s prodlužovacím kabelem. 4 zásuvky 220V; 16A. 2x USB 5V; 2.1A pro rychlé nabíjení. Prodlužovací kabel 1.5m. Unikátní dokovací systém pro snadné uchycení například k pracovní desce stolu. 
 • DO ALL2402BLAllocacoc ‐ PowerCube Extended USB Modrá, kabel 1.5mzvětšitSíťový kabel Allocacoc ‐ DO ALL2402BL619,-ve skladu
  Typ adaptéru: síťový rozbočovač Druh konektoru: síťová vidlice; zásuvka Množství [ks]: 4 Napětí sítě (AC) [V]: 220 Příkon proudu [A]: 16 Druh připojení výstup: USB Množství [ks]: 2 Výstupní napětí USB [V]: 5 Výstupní proud USB [A]: 2,1 Délka síťového kabelu [m]: 1,5 Barva: bílá/modrá  Designová rozbočovací zásuvka s prodlužovacím kabelem.    4 zásuvky 220V; 16A.  2x USB 5V; 2.1A pro rychlé nabíjení.  Prodlužovací kabel 1.5m.  Unikátní dokovací systém pro snadné uchycení například k pracovní desce stolu. 
 • DO ALL2402GYAllocacoc ‐ PowerCube Extended USB Šedá, kabel 1.5mzvětšitSíťový kabel Allocacoc ‐ DO ALL2402GY619,-ve skladu
  Typ adaptéru: síťový rozbočovač Druh konektoru: síťová vidlice; zásuvka Množství [ks]: 4 Napětí sítě (AC) [V]: 220 Příkon proudu [A]: 16 Druh připojení výstup: USB Množství [ks]: 2 Výstupní napětí USB [V]: 5 Výstupní proud USB [A]: 2,1 Délka síťového kabelu [m]: 1,5 Barva: bílá/šedá  Designová rozbočovací zásuvka s prodlužovacím kabelem.    4 zásuvky 220V; 16A.  2x USB 5V; 2.1A pro rychlé nabíjení.  Prodlužovací kabel 1.5m.  Unikátní dokovací systém pro snadné uchycení například k pracovní desce stolu. 
 • DO ALL2402GNAllocacoc ‐ PowerCube Extended USB Zelená, kabel 1.5mzvětšitSíťový kabel Allocacoc ‐ DO ALL2402GN619,-ve skladu
  Typ adaptéru: síťový rozbočovač Druh konektoru: síťová vidlice; zásuvka Množství [ks]: 4 Napětí sítě (AC) [V]: 220 Příkon proudu [A]: 16 Druh připojení výstup: USB Množství [ks]: 2 Výstupní napětí USB [V]: 5 Výstupní proud USB [A]: 2,1 Délka síťového kabelu [m]: 1,5 Barva: zelená/bílá  Designová rozbočovací zásuvka s prodlužovacím kabelem.    4 zásuvky 220V; 16A.  2x USB 5V; 2.1A pro rychlé nabíjení.  Prodlužovací kabel 1.5m.  Unikátní dokovací systém pro snadné uchycení například k pracovní desce stolu. 
 • DO ALL2100RDAllocacoc ‐ PowerCube Original ČervenázvětšitSíťový kabel Allocacoc ‐ DO ALL2100RD369,-ve skladu
  Designová rozbočovací zásuvka. 5 zásuvek 220V; 16A. Dětská pojistka.
 • DO ALL1520Allocacoc ‐ PowerCube Original Remote SET na dálkové ovládánízvětšitSíťový kabel Allocacoc ‐ DO ALL1520719,-ve skladu
  Designová rozbočka s dálkovým ovládáním. - 4 zásuvky 220V; 16A - dětská pojistka - dálkové ovládání součástí balení - Jedním tlačítkem připojíte/odpojíte PowerCube od zdroje elektrické energie. - Dálkový ovládač PowerREMOTE můžete napárovat s libovolným počtem PowerCube „REMOTE“ a ovládat tak celý dům; byt; či kancelář z jednoho místa a ve stejný čas. - EKOLOGIE – DÁLKOVÝ OVLADAČ NEPOTŘEBUJE BATERIE; signál je vysílán pouhým stisknutím tlačítka; dosah ovladače až 25m. - NANO PODLOŽKA – pro jednoduché a opakovatelné nalepení ovladače na libovolnou plochu je použita nano podložka. - OVLÁDÁNÍ I CHODIDLEM – Unikátní nášlapné „Step on“ tlačítko na dálkovém ovladači PowerREMOTE můžete zapínat a vypínat PowerCube REMOTE na dálku stiskem tlačítka rukou nebo chodidlem.
 • GV PP1Automobilová zkoušečka, 6-24 VzvětšitZkoušečka napětí  ‐ GV PP11 229,-ve skladu
  Vynikající přístroj pro autoelektrikáře a mechaniky., Na instalacích s napětím 6 V až do 24 V umožňuje rychle a účinně provádět následující zkoušky:, , Zkouška polarity., , Zkouška funkce pod napětím u součástí před jejich namontováním:, ť Motory chladicích ventilátorů, ť Palivová čerpadla, ť Motory pro stahování oken/střešních oken, ť Relé a lampy, ť Motory stěračů, , Zkoušky průchodnosti:, ť Spínačů, ť Diod a pojistek, ť Relé, ť Kabelových svazků, , Detekce zkratů., , Snadná identifikace uzemnění., , S citlivým ochranným zkratovým prvkem., Lze ji bezpečně používat i v okolí elektronických systémů vozidla., Dodává se s 4,5 m kabelem pro přístup i k zadní části vozidla.

Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.