OE L1GD609617
VOLKSWAGEN, VW (FAW)
Brzdový buben
VOLKSWAGENL1GD609617
VW (FAW)L1GD609617
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BREMBO Brzdový buben ESSENTIAL LINE - 200 mm BRE 14.E063.10
    719,-ve skladu
    Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 52,4Počet děr: 4Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 200,1Výška brzdového bubnu celková [mm]: 58,6Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Průměr zapuštění [mm]: 65EAN:8020584311868VOLKSWAGENL1GD609617Konkurenční kódy
  • QWP Brzdový buben - 200 mm QWP WBDR104
    zvětšitQWP Brzdový buben - 200 mm ‐ QWP WBDR104
    589,-ve skladu
    Průměr bubnu [mm]: 200Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Počet děr: 4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Použitá číslaPB 6369, 6X0 609 617 A, 700-219, 24032, 24.0220-0032.1, BF410, C6W015ABE, DB4260, DB181, 14.9384.10
    AUDI1S06096176X0609617ASEAT6X0 609 617 A (6X0609617A)6X0 609 617 (6X0609617)1S0 609 617 (1S0609617)ŠKODA6X0609617A1S0609617VOLKSWAGEN1S06096176X0 609 617 A (6X0609617A)6X0 609 617 (6X0609617)VAG6X0 609 617 A (6X0609617A)1S0 609 617 (1S0609617)VW (FAW)L1GD609617CHERYA113502031BBKonkurenční kódy
  • TRW Brzdový buben - 200 mm TRW DB4260
    zvětšitTRW Brzdový buben - 200 mm ‐ TRW DB4260
    1 189,-ve skladu
    Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Počet děr: 4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100EAN:3322937279784SEAT6X0609617A6X0 609 617 A (6X0609617A)VOLKSWAGEN6X0609617A6X0 609 617 A (6X0609617A)VW (FAW)L1GD609617CHERYA11-3502031BB (A113502031BB)A113502031BBKonkurenční kódy