OE F411201510010
FENDT
Olejový filtr
FENDTF 411 201 510 010, F 411.201.510.010, F411201510010
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Olejový filtr BO F026407040
    zvětšitBOSCH Olejový filtr ‐ BO F026407040
    141,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímVýška [mm]: 151Výška 1 [mm]: 138Vnější průměr [mm]: 83Vnitřní průměr 1 [mm]: 41Vnější průměr 1 [mm]: 28EAN:4047024374041Použitá číslaP 7040
  • DENCKERMANN Olejový filtr DCR A219044
    zvětšitDENCKERMANN Olejový filtr ‐ DCR A219044
    119,-ve skladu
  • FEBI Olejový filtr FB 35369
    zvětšitFEBI Olejový filtr ‐ FB 35369
    121,-ve skladu
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • HENGST FILTER Olejový filtr HGF E160H01 D28
    zvětšitHENGST FILTER Olejový filtr ‐ HGF E160H01 D28
    209,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruVnější průměr [mm]: 83Vnitřní průměr [mm]: 37Vnitřní průměr 1 [mm]: 28Výška [mm]: 149,5EAN:4030776000719Použitá čísla103130000
  • KOLBENSCHMIDT Olejový filtr KLB 50013629
    zvětšitKOLBENSCHMIDT Olejový filtr ‐ KLB 50013629
    133,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruVnější průměr 1 [mm]: 83Vnitřní průměr 1 [mm]: 28Vnitřní průměr 2 [mm]: 37Výška [mm]: 151EAN:40289774975208680015023663Použitá čísla629-OX
  • MAHLE Olejový filtr MAO OX 161D
    zvětšitMAHLE Olejový filtr ‐ MAO OX 161D
    199,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 83,0Výška [mm]: 149,5Vnitřní průměr 2 [mm]: 40Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímHmotnost netto [g]: 92Výška balení [cm]: 15,50Délka balení [cm]: 8,5šířka balení [cm]: 8,50EAN:4009026077214Použitá číslaOX 161D ECO, 79662669
  • MANN-FILTER Olejový filtr MF HU931/6x
    zvětšitMANN-FILTER Olejový filtr ‐ MF HU931/6x
    249,-ve skladu
  • MAXGEAR Olejový filtr MXG 26-2102
    zvětšitMAXGEAR Olejový filtr ‐ MXG 26-2102
    94,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruVýška [mm]: 152Vnější průměr [mm]: 83Výška 1 [mm]: 138Vnitřní průměr [mm]: 41EAN:5905141916096Použitá číslaOF-453