OE F411201510010
FENDT
Olejový filtr
| FENDT | F 411 201 510 010, F 411.201.510.010, F411201510010 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Olejový filtr BO F026407040
zvětšit
141,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímVýška [mm]: 151Výška 1 [mm]: 138Vnější průměr [mm]: 83Vnitřní průměr 1 [mm]: 41Vnější průměr 1 [mm]: 28EAN:4047024374041Použitá čísla: P 7040Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
DENCKERMANN Olejový filtr DCR A219044
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
FEBI Olejový filtr FB 35369
HENGST FILTER Olejový filtr HGF E160H01 D28
209,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruVnější průměr [mm]: 83Vnitřní průměr [mm]: 37Vnitřní průměr 1 [mm]: 28Výška [mm]: 149,5EAN:4030776000719Použitá čísla: 103130000Skladem ve skladu
KOLBENSCHMIDT Olejový filtr KLB 50013629
133,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruVnější průměr 1 [mm]: 83Vnitřní průměr 1 [mm]: 28Vnitřní průměr 2 [mm]: 37Výška [mm]: 151EAN:40289774975208680015023663Použitá čísla: 629-OXSkladem ve skladu
MAHLE Olejový filtr MAO OX 161D
199,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 83,0Výška [mm]: 149,5Vnitřní průměr 2 [mm]: 40Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímHmotnost netto [g]: 92Výška balení [cm]: 15,50Délka balení [cm]: 8,5šířka balení [cm]: 8,50EAN:4009026077214Použitá čísla: OX 161D ECO, 79662669Skladem ve skladu
MANN-FILTER Olejový filtr MF HU931/6x
MAXGEAR Olejový filtr MXG 26-2102
94,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruVýška [mm]: 152Vnější průměr [mm]: 83Výška 1 [mm]: 138Vnitřní průměr [mm]: 41EAN:5905141916096Použitá čísla: OF-453Skladem ve skladu