OE 8D0615116B
SEAT
Sada brzdových destiček
| SEAT | 8D0 615 116B, 8D0615116B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0004
zvětšit
569,-ve skladuMontovaná strana: přední osašířka [mm]: 156,3Výška [mm]: 74Tloušťka / síla [mm]: 20,4Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2WVA číslo: 21624Brzdový systém: TevesWVA číslo: 20676 21646EAN:8052553183589Použitá čísla: 50-00-0004Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
AUDI4B0 615 116 (4B0615116)4B0 615 116 A (4B0615116A)4B0 615 116 F (4B0615116F)4B0 615 116 G (4B0615116G)4B0 698 151 (4B0698151)4B0 698 151 A (4B0698151A)4B0 698 151 AC (4B0698151AC)4B0 698 151 B (4B0698151B)4B0 698 151 E (4B0698151E)4B0 698 151 H (4B0698151H)4B0 698 151 J (4B0698151J)4B0 698 151 K (4B0698151K)4B0 698 151 M (4B0698151M)4B06151164B0615116A4B0615116F4B0615116G4B06981514B0698151A4B0698151AC4B0698151AF4B0698151B4B0698151E4B0698151H4B0698151J4B0698151K4B0698151M4B0698151N4D0698151A4F06981518D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E0698151F8E0698151K8E0698151NJZW698151PSEAT4D0698151A8D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E0698151KJZW698151PŠKODA4B0698151J4B0698151N4D0698151A8D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E0698151JJZW698151PVOLKSWAGEN4B0698151AF4B0698151B4B0698151H4B0698151J4B0698151K4B0698151N4B0698151ZH4D0698151A8D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E069151J8E0698151J8E0698151KJZW698151PVAG8E0698151AKonkurenční kódy -