OE 8D0615116B
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Sada brzdových destiček
AUDI8D0 615 116B, 8D0615116B
SEAT8D0 615 116B, 8D0615116B
ŠKODA8D0 615 116B, 8D0615116B
VOLKSWAGEN8D0 615 116 B, 8D0 615 116B, 8D0615116B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0004
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 50-00-0004
    569,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osašířka [mm]: 156,3Výška [mm]: 74Tloušťka / síla [mm]: 20,4Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2WVA číslo: 21624Brzdový systém: TevesWVA číslo: 20676 21646EAN:8052553183589Použitá čísla50-00-0004
    AUDI4B0 615 116 (4B0615116)4B0 615 116 A (4B0615116A)4B0 615 116 F (4B0615116F)4B0 615 116 G (4B0615116G)4B0 698 151 (4B0698151)4B0 698 151 A (4B0698151A)4B0 698 151 AC (4B0698151AC)4B0 698 151 B (4B0698151B)4B0 698 151 E (4B0698151E)4B0 698 151 H (4B0698151H)4B0 698 151 J (4B0698151J)4B0 698 151 K (4B0698151K)4B0 698 151 M (4B0698151M)4B06151164B0615116A4B0615116F4B0615116G4B06981514B0698151A4B0698151AC4B0698151AF4B0698151B4B0698151E4B0698151H4B0698151J4B0698151K4B0698151M4B0698151N4D0698151A4F06981518D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E0698151F8E0698151K8E0698151NJZW698151PSEAT4D0698151A8D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E0698151KJZW698151PŠKODA4B0698151J4B0698151N4D0698151A8D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E0698151JJZW698151PVOLKSWAGEN4B0698151AF4B0698151B4B0698151H4B0698151J4B0698151K4B0698151N4B0698151ZH4D0698151A8D0615116B8D0615116D8D0698151A8D0698151C8D0698151F8E069151J8E0698151J8E0698151KJZW698151PVAG8E0698151AKonkurenční kódy