OE 7L6698151F
AUDI
Sada brzdových destiček
AUDI7L6 698 151 F, 7L6698151F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BO 0986494164
    zvětšitBOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda ‐ BO 0986494164
    1 399,-ve skladu
    Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechem s Kolbenclipemčíslo výrobku doporučeného příslušenství: 1987473012 1987474395 1987474742 1987474562 1987474418Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru Materiál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 23749Výška 1 [mm]: 73,5Výška 2 [mm]: 75Šířka 1 [mm]: 155,3Šířka 2 [mm]: 156,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 18,5Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Brzdový systém: ATEEAN:4047024343528Použitá číslaE1 90R-011199/027, BP1075, 23749
    Nahrazuje0 986 TB2 922
    AUDI7L6 698 151 B (7L6698151B)7L6 698 151 F (7L6698151F)SEAT7L6 698 151 B (7L6698151B)7L6 698 151 F (7L6698151F)ŠKODA7L6 698 151 F (7L6698151F)7L6 698 151 B (7L6698151B)VOLKSWAGEN7L6 698 151 F (7L6698151F)7L6 698 151 B (7L6698151B)Konkurenční kódy
  • BREMBO Sada brzdových destiček BRE P85149
    zvětšitBREMBO Sada brzdových destiček ‐ BRE P85149
    1 839,-ve skladu
    Výška 1 [mm]: 73Výška 2 [mm]: 75Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímBrzdový systém: TevesVarovný odstup [mm]: 311Šířka 1 [mm]: 155Šířka 2 [mm]: 156Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemTloušťka/síla 1 [mm]: 19Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Spojené ve směru běhu (jízdy) Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1WVA číslo: 23469 23749 23835EAN:8020584081273Použitá čísla23835, 23749, 23469
    AUDI7L6698151FSEAT7L6698151FŠKODA7L6698151FVOLKSWAGEN7L6698151FKonkurenční kódy
  • TEXTAR Sada brzdových destiček TXT 2346901
    zvětšitTEXTAR Sada brzdových destiček ‐ TXT 2346901
    Šířka 1 [mm]: 155,2Šířka 2 [mm]: 156,5Výška 1 [mm]: 73,4Výška 2 [mm]: 74,8Tloušťka/síla 1 [mm]: 20,1Tloušťka/síla 2 [mm]: 18,8Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1Spojené ve směru běhu (jízdy) WVA číslo: 23469Brzdový systém: TevesPřečíst montážní informace Délka balení [cm]: 20,9šířka balení [cm]: 13,4Výška balení [cm]: 8,8Hmotnost [kg]: 2,3EAN:4019722463464Použitá čísla23835, 23749, 23469 201 0 5, 23469