OE 7L6698151F
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI7L6 698 151 F, 7L6698151F
SEAT7L6 698 151 F, 7L6698151F
ŠKODA7L6 698 151 F, 7L6698151F
VOLKSWAGEN7L6 698 151 F, 7L6 698 151F, 7L6698151F
VAG7L6 698 151 F, 7L6 698 151F, 7L6698151F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37415
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37415
    739,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,2Výška 1 [mm]: 73,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 17,5Šířka 2 [mm]: 156,2Výška 2 [mm]: 74,5Tloušťka/síla 2 [mm]: 17,5Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 205Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1EAN:8717109260335VOLKSWAGEN7H0.698.151A (7H0698151A)7H0.698.151C (7H0698151C)7H0698151A7L6698151FVAG7H0 698 151A (7H0698151A)7H0 698 151C (7H0698151C)7L6 698 151F (7L6698151F)OSCA29152Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37482
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37482
    669,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 156,2Výška 1 [mm]: 73,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,8Šířka 2 [mm]: 156,5Výška 2 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 2 [mm]: 18,6Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 300Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109368536VOLKSWAGEN7L6.698.151B (7L6698151B)7L6698151FVAG7L6 698 151B (7L6698151B)7L6 698 151F (7L6698151F)OSCA08951Konkurenční kódy