OE 6Y9955704A
ŠKODA
Stěrač, rameno stěrače okna
| ŠKODA | 6Y9 955 704 A, 6Y9 955 704A, 6Y9955704A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
AIC Rameno stěrače okna AIC 53002
zvětšit
399,-ve skladuMontovaná strana: zadníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s integrovanou stírací gumičkou s víčkemDélka [mm]: 365Délka balení [cm]: 52,8šířka balení [cm]: 7,2Výška balení [cm]: 5,8Materiál: PBT (Polybutylenterephthalat) GFK (plast zesílený skleněnými vlákny)EAN:4046283530021ŠKODA6Y9 955 435A (6Y9955435A)6Y9 955 704A (6Y9955704A)6Y9 955 707A (6Y9955707A)VAG6Y9 955 435A (6Y9955435A)6Y9 955 704A (6Y9955704A)6Y9 955 707A (6Y9955707A)6Y9955707Akit1Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
LKQ Rameno zadního stěrače se stírátkem - KOMBI 40.16.883
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Metalcaucho Stěrač MTC 68131
289,-ve skladuMontovaná strana: zadníDélka [mm]: 365Hmotnost [kg]: 0,27Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: Stěrač s integrovaným pérovým uzávěremEAN:8435108502262ŠKODA6Y9 955 435A (6Y9955435A)6Y9 955 704A (6Y9955704A)6Y9 955 707A (6Y9955707A)Konkurenční kódySkladem ve skladu