LKQ Rameno zadního stěrače se stírátkem - KOMBI 40.16.883, 6Y9955704A
| Výrobce: | LKQ |
| Kód: | 40.16.883 |
| Cena s DPH: | 279,- |
| Doprava: | od 99,- (nad 5 000,- Zdarma) |
| Skladem Skladem ve skladu Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Osobní odběr:
| Doručíme: | v pondělí 18. 5. 2026 |
| Osobní odběr (po objednání): | v pátek 15. 5. 2026 |
Včetně stěrače.
Parametry
| Montovaná strana: | zadní |
| EAN: | 4046283530021 |
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
AIC ‐ Rameno stěrače okna AIC 53002
zvětšit
399,-ve skladuMontovaná strana: zadníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s integrovanou stírací gumičkou s víčkemDélka [mm]: 365Délka balení [cm]: 52,8šířka balení [cm]: 7,2Výška balení [cm]: 5,8Materiál: PBT (Polybutylenterephthalat) GFK (plast zesílený skleněnými vlákny)EAN:4046283530021ŠKODA6Y9 955 435A (6Y9955435A)6Y9 955 704A (6Y9955704A)6Y9 955 707A (6Y9955707A)VAG6Y9 955 435A (6Y9955435A)6Y9 955 704A (6Y9955704A)6Y9 955 707A (6Y9955707A)6Y9955707Akit1Konkurenční kódySkladem ve skladu