OE 6U0407271FX
VOLKSWAGEN
Kloub hnacího hřídele, sada, hnací hřídel
VOLKSWAGEN6U0 407 271 FX, 6U0 407 271FX, 6U0407271FX
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • JP GROUP Hnací hřídel JP GROUP JPG 1143100170
    zvětšitJP GROUP Hnací hřídel JP GROUP ‐ JPG 1143100170
    2 419,-ve skladu
  • METELLI Hnací hřídel MT 17-0119
    zvětšitMETELLI Hnací hřídel ‐ MT 17-0119
    1 799,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravaDélka [mm]: 600Vnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Průměr 2 [mm]: 87Průměr [mm]: 83EAN:8032747531181ŠKODA6U0 407 271F (6U0407271F)VOLKSWAGEN6U0 407 271FX (6U0407271FX)Konkurenční kódy
  • MEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ME 100 420 0001
    zvětšitMEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ‐ ME 100 420 0001
    539,-ve skladu
    ŠKODA6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)6U0 407 311 (6U0407311)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)115 420 214 (115420214)115 420 174 (115420174)VOLKSWAGEN6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 407 311 (6U0407311)115 420 214 (115420214)6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)115 420 174 (115420174)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)Konkurenční kódy
  • SPIDAN Hnací hřídel SD 23150
    zvětšitSPIDAN Hnací hřídel ‐ SD 23150
    Vnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Délka [mm]: 619Průměr těsnícího kroužku [mm]: 47Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm]: 83Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm]: 76Velikost závitu: M20x1.5Výměnný díl Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s maticíEAN:4019064031505AUDI6U0407271AX1154212106U0407271AV6U0407271A6U0407271FX6U0407271FSEAT6U0407271F6U0407271AX6U0407271AV6U0407271A6U0407271FX115421210ŠKODA6U0407271F6U0407271FX6U0407271A6U0407271AX1154212106U0407271AV115 420 214 (115420214)VOLKSWAGEN6U0407271AV6U0407271F6U0407271AX6U0407271FX6U0407271A115421210VAG6U0 407 271 A (6U0407271A)6U0407271AX6U0407271FX115 421 210 (115421210)6U0407271F6U0407271AVKonkurenční kódy
    technické informaceProduct information
    The products supplied by us are to be used exclusively for
    their intended purpose. Installation may only be carried out
    by trained specialists; installation instructions are
    generally not supplied.
    When installing our products, only new fastening material
    (screws and their components) of the quality specified by
    the vehicle manufacturer may be used.
    The procedures required for fastening our products during
    repairs must always be carried out in accordance with the
    vehicle manufacturer's specifications and the corresponding
    tightening torques and tightening procedures must be used.
  • Starline Hnací hřídel - levá 40.10.611
    zvětšitStarline Hnací hřídel - levá ‐ 40.10.611
    Montovaná strana: leváDélka [mm]: 599Počet vnějších drážek na straně u kola: 22Počet vnějších drážek; strana u diferenciálu: 22Průměr těsnícího kroužku [mm]: 45Levá poloosa; 1.3; 60cm. EAN:8592808249894AUDI1154212106U0407271F6U0407271AX6U0407271FX6U0407271A6U0407271AVSEAT6U0407271F1154212106U0407271AX6U0407271A6U0407271AV6U0407271FXŠKODA115 420 214 (115420214)6U0407271F6U0407271AX6U0407271AV6U0407271A6U0407271FX115421210115420214VOLKSWAGEN6U0407271A6U0407271AV6U0407271FX1154212106U0407271AX6U0407271FVAG6U0407271FX6U0407271F115 421 210 (115421210)6U0407271AX6U0407271AV6U0407271A6U0 407 271 A (6U0407271A)115421210Konkurenční kódy
  • VIKA Hnací hřídel VIK 54070008501
    zvětšitVIKA Hnací hřídel ‐ VIK 54070008501
    Všeobecné informaceDrive shaft assembly; left; Inner tooth22mm; outer tooth22mm
    ; total length600mm