OE 6U0407271FX
VOLKSWAGEN
Kloub hnacího hřídele, sada, hnací hřídel
| VOLKSWAGEN | 6U0 407 271 FX, 6U0 407 271FX, 6U0407271FX |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
JP GROUP Hnací hřídel JP GROUP JPG 1143100170
METELLI Hnací hřídel MT 17-0119
zvětšit
1 799,-ve skladuMontovaná strana: levá přední nápravaDélka [mm]: 600Vnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Průměr 2 [mm]: 87Průměr [mm]: 83EAN:8032747531181ŠKODA6U0 407 271F (6U0407271F)VOLKSWAGEN6U0 407 271FX (6U0407271FX)Konkurenční kódySkladem ve skladu
MEYLE Kloub hnacího hřídele, sada ME 100 420 0001
ŠKODA6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)6U0 407 311 (6U0407311)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)115 420 214 (115420214)115 420 174 (115420174)VOLKSWAGEN6U0 498 099 A (6U0498099A)115 420 217 (115420217)6U0 498 099 (6U0498099)6U0 407 311 (6U0407311)115 420 214 (115420214)6U0 407 272 FX (6U0407272FX)6U0 407 271 F (6U0407271F)115 420 174 (115420174)6U0 407 271 FX (6U0407271FX)6U0 407 272 F (6U0407272F)Konkurenční kódy -
SPIDAN Hnací hřídel Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 378,-SD 23150
4 387,-ve skladuVnější ozubení - strana u kola: 22Vnější ozubení - strana u diferenciálu: 22Délka [mm]: 619Průměr těsnícího kroužku [mm]: 47Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm]: 83Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm]: 76Velikost závitu: M20x1.5Výměnný díl Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s maticíEAN:4019064031505AUDI6U0407271AX1154212106U0407271AV6U0407271A6U0407271FX6U0407271FSEAT6U0407271F6U0407271AX6U0407271AV6U0407271A6U0407271FX115421210ŠKODA6U0407271F6U0407271FX6U0407271A6U0407271AX1154212106U0407271AV115 420 214 (115420214)VOLKSWAGEN6U0407271AV6U0407271F6U0407271AX6U0407271FX6U0407271A115421210VAG6U0 407 271 A (6U0407271A)6U0407271AX6U0407271FX115 421 210 (115421210)6U0407271F6U0407271AVKonkurenční kódySkladem ve skladu
Starline Hnací hřídel - levá 40.10.611
1 799,-ve skladuMontovaná strana: leváDélka [mm]: 599Počet vnějších drážek na straně u kola: 22Počet vnějších drážek; strana u diferenciálu: 22Průměr těsnícího kroužku [mm]: 45Levá poloosa; 1.3; 60cm. EAN:8592808249894AUDI1154212106U0407271F6U0407271AX6U0407271FX6U0407271A6U0407271AVSEAT6U0407271F1154212106U0407271AX6U0407271A6U0407271AV6U0407271FXŠKODA115 420 214 (115420214)6U0407271F6U0407271AX6U0407271AV6U0407271A6U0407271FX115421210115420214VOLKSWAGEN6U0407271A6U0407271AV6U0407271FX1154212106U0407271AX6U0407271FVAG6U0407271FX6U0407271F115 421 210 (115421210)6U0407271AX6U0407271AV6U0407271A6U0 407 271 A (6U0407271A)115421210Konkurenční kódySkladem ve skladu
VIKA Hnací hřídel VIK 54070008501
Všeobecné informace: Drive shaft assembly; left; Inner tooth22mm; outer tooth22mm ; total length600mm