OE 6Q0615301A
SEAT
Brzdový kotouč
| SEAT | 6Q0 615 301 A, 6Q0615301A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FERODO Brzdový kotouč PREMIER High Carbon - 239 mm FE DDF1164C
zvětšit
639,-ve skladuSrovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýVnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyVýška [mm]: 34,6Centrovací průměr [mm]: 65Počet děr: 5Zpracování: vysoce nauhličenoJednotka množství: SadaPovrch: nátěrHmotnost [kg]: 3,69Minimální tloušťka [mm]: 16Utahovací moment [Nm]: 120Délka balení [cm]: 24šířka balení [cm]: 24Výška balení [cm]: 7,5EAN:4044197988143Použitá čísla: DDF1164CSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
HELLA PAGID Brzdový kotouč PRO - 239 mm HPG 8DD 355 107-651