OE 6Q0615301A
SEAT
Brzdový kotouč
SEAT6Q0 615 301 A, 6Q0615301A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FERODO Brzdový kotouč PREMIER High Carbon - 239 mm FE DDF1164C
    zvětšitFERODO Brzdový kotouč PREMIER High Carbon - 239 mm ‐ FE DDF1164C
    639,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýVnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 18Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyVýška [mm]: 34,6Centrovací průměr [mm]: 65Počet děr: 5Zpracování: vysoce nauhličenoJednotka množství: SadaPovrch: nátěrHmotnost [kg]: 3,69Minimální tloušťka [mm]: 16Utahovací moment [Nm]: 120Délka balení [cm]: 24šířka balení [cm]: 24Výška balení [cm]: 7,5EAN:4044197988143Použitá číslaDDF1164C
  • HELLA PAGID Brzdový kotouč PRO - 239 mm HPG 8DD 355 107-651
    zvětšitHELLA PAGID Brzdový kotouč PRO - 239 mm ‐ HPG 8DD 355 107-651