OE 4H0615601L
AUDI
Brzdový kotouč
AUDI4H0 615 601 L, 4H0615601L
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 356 mm ABS 18267
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 356 mm ‐ ABS 18267
    1 059,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 356Vnější průměr [mm]: 356Síla brzdového kotouče [mm]: 22Minimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 36,3Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 176EAN:8717109612585AUDI4H0615601F4H0615601L4H0615601PVAG4H0 615 601F (4H0615601F)4H0 615 601L (4H0615601L)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • BOSCH Brzdový kotouč - 356 mm BO 0986479749
    zvětšitBOSCH Brzdový kotouč - 356 mm ‐ BO 0986479749