OE 4H0615601L
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDI4H0 615 601 L, 4H0615601L
SEAT4H0615601L
ŠKODA4H0615601L
VOLKSWAGEN4H0 615 601 L, 4H0615601L
VAG4H0 615 601 L, 4H0 615 601L, 4H0615601L
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 356 mm ABS 18267
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 356 mm ‐ ABS 18267
    1 059,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 356Vnější průměr [mm]: 356Síla brzdového kotouče [mm]: 22Minimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 36,3Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 176EAN:8717109612585AUDI4H0615601F4H0615601L4H0615601PVAG4H0 615 601F (4H0615601F)4H0 615 601L (4H0615601L)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 356 mm AT 422273
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 356 mm ‐ AT 422273