OE 4F0998281B
VOLKSWAGEN
Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy
VOLKSWAGEN4F0 998 281 B, 4F0998281B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • MAXGEAR Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy MXG 19-2929
    zvětšitMAXGEAR Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ‐ MXG 19-2929
    2 089,-ve skladu
    Tvar zásuvky: tvar DPočet zubů: 12EAN:5902659703828Použitá čísla4F0998281A/MG
    AUDI4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)SEAT4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)ŠKODA4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VOLKSWAGEN4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VAG4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)Konkurenční kódy
  • TRW Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy TRW STA1500
    zvětšitTRW Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ‐ TRW STA1500
    2 679,-ve skladu
    Omezení výrobce: TRWVybavení vozidla: pro vozidla s elektronickou ruční brzdouDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šrouby s těsnicím kroužkemDbejte servisních informací EAN:33229385081663322938508197AUDI4F0 615 404 E (4F0615404E)4F0 615 404 B (4F0615404B)4F0 615 403 K (4F0615403K)4F0 615 403 J (4F0615403J)4F0 615 403 H (4F0615403H)4F0 615 403 G (4F0615403G)4F0 615 403 F (4F0615403F)4F0 615 403 E (4F0615403E)4F0 615 403 B (4F0615403B)4F0 615 404 F (4F0615404F)4F0 615 404 G (4F0615404G)4F0 615 404 H (4F0615404H)4F0 615 404 J (4F0615404J)4F0 615 404 K (4F0615404K)ŠKODA4F0 615 404 G (4F0615404G)VOLKSWAGEN4F0 615 404 B (4F0615404B)4F0 615 404 G (4F0615404G)4F0 998 281 B (4F0998281B)AUDI (FAW)4F0615403F4F0615404FKonkurenční kódy