OE 4F0998281B
VOLKSWAGEN
Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy
| VOLKSWAGEN | 4F0 998 281 B, 4F0998281B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
MAXGEAR Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy MXG 19-2929
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
AUDI4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)SEAT4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)ŠKODA4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VOLKSWAGEN4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VAG4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)Konkurenční kódy -
TRW Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy TRW STA1500
zvětšit
2 679,-ve skladuOmezení výrobce: TRWVybavení vozidla: pro vozidla s elektronickou ruční brzdouDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šrouby s těsnicím kroužkemDbejte servisních informací EAN:33229385081663322938508197AUDI4F0 615 404 E (4F0615404E)4F0 615 404 B (4F0615404B)4F0 615 403 K (4F0615403K)4F0 615 403 J (4F0615403J)4F0 615 403 H (4F0615403H)4F0 615 403 G (4F0615403G)4F0 615 403 F (4F0615403F)4F0 615 403 E (4F0615403E)4F0 615 403 B (4F0615403B)4F0 615 404 F (4F0615404F)4F0 615 404 G (4F0615404G)4F0 615 404 H (4F0615404H)4F0 615 404 J (4F0615404J)4F0 615 404 K (4F0615404K)ŠKODA4F0 615 404 G (4F0615404G)VOLKSWAGEN4F0 615 404 B (4F0615404B)4F0 615 404 G (4F0615404G)4F0 998 281 B (4F0998281B)AUDI (FAW)4F0615403F4F0615404FKonkurenční kódySkladem ve skladu