OE 4D0698451G
AUDI
Sada brzdových destiček, sada brzdových destiček parkovací brzdy
| AUDI | 4D0 698 451 G, 4D0 698 451G, 4D0698451G |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 36818
zvětšit
289,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 87Výška 1 [mm]: 66,9Tloušťka/síla 1 [mm]: 16,5Brzdový systém: LUCAS/TRWUzavírací výstražný kontakt: bez integrovaného snímače opotřebeníEAN:8717109049190Použitá čísla: 20668, 21144Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
ALFA ROMEO60743565607601207175298777362144773621877736234399457509945775994577509951193AUDI437698451443698451443698451A443698451B447698451447698451A447698451C4A06984514A0698451A4D06984514D0698451A4D0698451B4D0698451F4D0698451G857698451859698151FIAT79374199409699945629LANCIA71752987773621447736234399409699941873994562999508219951193VAG437 698 451 (437698451)443 698 451 (443698451)443 698 451A (443698451A)443 698 451B (443698451B)443.698.451B (443698451B)447 698 451 (447698451)447 698 451A (447698451A)447 698 451C (447698451C)447.698.451 (447698451)447.698.451A (447698451A)4A0 698 451 (4A0698451)4A0 698 451A (4A0698451A)4A0.698.451 (4A0698451)4D0 698 451 (4D0698451)4D0 698 451A (4D0698451A)4D0 698 451B (4D0698451B)4D0 698 451F (4D0698451F)4D0.698.451 (4D0698451)4D0.698.451A (4D0698451A)4D0.698.451B (4D0698451B)857 698 451 (857698451)857.698.451 (857698451)859 698 151 (859698151)ALFAROME/FIAT/LANCI60743565607601207175298777362144773621877736234399457509945775994577509951193EICHER101440239OSCA00217Konkurenční kódyInformace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -