OE 4D0698451G
AUDI
Sada brzdových destiček, sada brzdových destiček parkovací brzdy
AUDI4D0 698 451 G, 4D0 698 451G, 4D0698451G
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 36818
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 36818
    289,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 87Výška 1 [mm]: 66,9Tloušťka/síla 1 [mm]: 16,5Brzdový systém: LUCAS/TRWUzavírací výstražný kontakt: bez integrovaného snímače opotřebeníEAN:8717109049190Použitá čísla20668, 21144
    ALFA ROMEO60743565607601207175298777362144773621877736234399457509945775994577509951193AUDI437698451443698451443698451A443698451B447698451447698451A447698451C4A06984514A0698451A4D06984514D0698451A4D0698451B4D0698451F4D0698451G857698451859698151FIAT79374199409699945629LANCIA71752987773621447736234399409699941873994562999508219951193VAG437 698 451 (437698451)443 698 451 (443698451)443 698 451A (443698451A)443 698 451B (443698451B)443.698.451B (443698451B)447 698 451 (447698451)447 698 451A (447698451A)447 698 451C (447698451C)447.698.451 (447698451)447.698.451A (447698451A)4A0 698 451 (4A0698451)4A0 698 451A (4A0698451A)4A0.698.451 (4A0698451)4D0 698 451 (4D0698451)4D0 698 451A (4D0698451A)4D0 698 451B (4D0698451B)4D0 698 451F (4D0698451F)4D0.698.451 (4D0698451)4D0.698.451A (4D0698451A)4D0.698.451B (4D0698451B)857 698 451 (857698451)857.698.451 (857698451)859 698 151 (859698151)ALFAROME/FIAT/LANCI60743565607601207175298777362144773621877736234399457509945775994577509951193EICHER101440239OSCA00217Konkurenční kódy