OE 4A0698151C
VAG
Sada brzdových destiček
VAG4A0 698 151 C, 4A0.698.151C, 4A0698151C
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 36773
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 36773
    669,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 156,5Výška 1 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,5Šířka 2 [mm]: 156,5Výška 2 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 2 [mm]: 20,5Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 215Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109047752Použitá čísla20676, 20678
    AUDI4A06981518D0698151A8D0698151CVOLKSWAGEN8D0698151A8D0698151C8D0698151FVAG4A0 698 151 (4A0698151)4A0.698.151 (4A0698151)4A0.698.151C (4A0698151C)8D0 698 151A (8D0698151A)8D0 698 151C (8D0698151C)8D0 698 151F (8D0698151F)8D0.698.151A (8D0698151A)8D0.698.151C (8D0698151C)8D0.698.151F (8D0698151F)OSCA01903Konkurenční kódy