OE 4A0698151C
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, AUDI (FAW)
Sada brzdových destiček
| AUDI | 4A0 698 151 C, 4A0 698 151C, 4A0698151C |
| SEAT | 4A0 698 151 C, 4A0698151C |
| ŠKODA | 4A0698151C |
| VOLKSWAGEN | 4A0 698 151 C, 4A0 698 151C, 4A0698151C |
| VAG | 4A0 698 151 C, 4A0.698.151C, 4A0698151C |
| AUDI (FAW) | 4A0 698 151 C |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 36773
zvětšit
669,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 156,5Výška 1 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,5Šířka 2 [mm]: 156,5Výška 2 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 2 [mm]: 20,5Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 215Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109047752Použitá čísla: 20676, 20678Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
AUDI4A06981518D0698151A8D0698151CVOLKSWAGEN8D0698151A8D0698151C8D0698151FVAG4A0 698 151 (4A0698151)4A0.698.151 (4A0698151)4A0.698.151C (4A0698151C)8D0 698 151A (8D0698151A)8D0 698 151C (8D0698151C)8D0 698 151F (8D0698151F)8D0.698.151A (8D0698151A)8D0.698.151C (8D0698151C)8D0.698.151F (8D0698151F)OSCA01903Konkurenční kódyInformace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0900
zvětšit
629,-ve skladušířka [mm]: 156,3Výška [mm]: 74Tloušťka / síla [mm]: 19,6Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Tvar zásuvky: kulatýWVA číslo: 20676Brzdový systém: TevesWVA číslo: 20678EAN:8052553297514AUDI4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151AA4D0698151F4D0698151HSEAT4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151HŠKODA4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151HVOLKSWAGEN4A06981514A0698151A4A0698151C4A0698151D4D0698151HKonkurenční kódySkladem ve skladu