OE 171501615B
ŠKODA
Brzdový buben
| ŠKODA | 171 501 615 B, 171501615B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
KAMOKA Brzdový buben 180 mm KAM 104008
zvětšit
759,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 180Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 38Počet děr: 4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez ložiska (kola) bez ABS senzoruBrzdový buben - vnější průměr [mm]: 212Výška brzdového bubnu celková [mm]: 74Centrovací průměr [mm]: 50Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 181Povrch: nátěrSEAT171 501 615 A (171501615A)171.501.615C (171501615C)171501615171501615B191 501 615 B (191501615B)191501615191501615B3055016151823 501 615 B (823501615B)ŠKODA171 501 615 A (171501615A)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615B191501615191501615B823 501 615 B (823501615B)VAG171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B191 501 615 B (191501615B)191501615191501615B3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
NK Brzdový buben - 180 mm NK 254708
zvětšit
1 359,-ve skladuSrovnávací průměr: 180Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 180Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 38,5Výška brzdového bubnu celková [mm]: 74,5Počet děr: 4Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 181Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 212EAN:5703858150372Nahrazuje: 252311, 254714Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
AUDI171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BSEAT171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BŠKODA171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BVOLKSWAGEN171 501 615 (171501615)171 501 615 A (171501615A)171 501 615 B (171501615B)171 501 615 C (171501615C)171501615171501615A171501615B171501615C191 501 615 B (191501615B)191501615B305 501 615 1 (3055016151)3055016151823 501 615 B (823501615B)823501615BKonkurenční kódy