OE 171501615B
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, VW (SVW)
Brzdový buben
| AUDI | 171 501 615 B, 171 501 615B, 171501615B |
| SEAT | 171 501 615 B, 171 501 615B, 171501615B |
| ŠKODA | 171 501 615 B, 171501615B |
| VOLKSWAGEN | 171 501 615 B, 171 501 615B, 171501615B |
| VAG | 171 501 615 B, 171 501 615B, 171.501.615B, 171501615B |
| VW (SVW) | 171501615B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový buben - 180 mm ABS 7169-S
zvětšit
499,-ve skladuSrovnávací průměr: 180Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 180Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 39Výška brzdového bubnu celková [mm]: 75Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 40Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 212Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje kola 2 [mm]: 50EAN:8717109125948AUDI171501615171501615A171501615B171501615C191501615BSEAT191.501.615B (191501615B)VOLKSWAGEN171501615171501615A171501615B171501615C191501615BVAG171 501 615 (171501615)171 501 615A (171501615A)171 501 615B (171501615B)171 501 615C (171501615C)171.501.615 (171501615)171.501.615A (171501615A)171.501.615B (171501615B)191 501 615B (191501615B)191.501.615 (191501615)823.501.615B (823501615B)EICHERRT 7169 (RT7169)OSCA03194Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ATE Brzdový buben - 180 mm AT 480003