OE 1000Z50MB
MERCEDES-BENZ
Sada šestiúhelníkových nástrček
MERCEDES-BENZ1000Z-50MB
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • HAZET Sada šestiúhelníkových nástrček HZT 1000Z-50
    zvětšitHAZET Sada šestiúhelníkových nástrček ‐ HZT 1000Z-50
    1 809,-ve skladu
    Krátké informaceHAZET Nástrčná hlavice 1000Z-50 ? 3/4 palce (20 mm) čtyřhran
    dutý ? Vnější dvojitý šestihran profil ? Velikost 50 mm
    Všeobecné informace•Krátké provedení
    •S rýhováním
    •S odjišťovacím čepem pro kolíkovou pojistku
    •Povrch: chromováno, leštěno
    •DIN 3124, ISO 2725-1
    •Made In Germany
    •Pohon: 3/4 palce (20 mm) čtyřhran dutý
    •Výstup: Vnější dvojitý šestihran profil
    •Velikost klíče: 50 mm
    •Rozměry: 76 mm
    •Průměr d1 (na výstupu): 67 mm
    •Průměr d2 (na pohonu): 45 mm