OE 1000Z50MB
MERCEDES-BENZ
Sada šestiúhelníkových nástrček
| MERCEDES-BENZ | 1000Z-50MB |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
HAZET Sada šestiúhelníkových nástrček HZT 1000Z-50
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Krátké informace: HAZET Nástrčná hlavice 1000Z-50 ? 3/4 palce (20 mm) čtyřhran dutý ? Vnější dvojitý šestihran profil ? Velikost 50 mm Všeobecné informace: •Krátké provedení •S rýhováním •S odjišťovacím čepem pro kolíkovou pojistku •Povrch: chromováno, leštěno •DIN 3124, ISO 2725-1 •Made In Germany •Pohon: 3/4 palce (20 mm) čtyřhran dutý •Výstup: Vnější dvojitý šestihran profil •Velikost klíče: 50 mm •Rozměry: 76 mm •Průměr d1 (na výstupu): 67 mm •Průměr d2 (na pohonu): 45 mm •Hmotnost netto (kg): 0.85 kg •Pro ruční manipulaci