OE 06B905409E
AUDI
Sada kabelů pro zapalování
| AUDI | 06B905409E |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92
zvětšit
709,-ve skladuMateriál: SilikonRozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925020895AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92P
zvětšit
599,-ve skladuMateriál: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)Rozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925009258AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódySkladem ve skladu