OE 06B905409E
AUDI, SEAT, VOLKSWAGEN
Sada kabelů pro zapalování
AUDI06B905409E
SEAT06B905409E
VOLKSWAGEN06B 905 409 E, 06B905409E
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BREMI Sada kabelů pro zapalování BRI 221E200
    zvětšitBREMI Sada kabelů pro zapalování ‐ BRI 221E200
    839,-ve skladu
    Zapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky M4Počet vedení: 4EAN:4017534151104VOLKSWAGEN06B 905 409 E (06B905409E)06B 905 431 A (06B905431A)Konkurenční kódy
  • HÜCO Sada kabelů pro zapalování Hueco HUC 134791
    zvětšitHÜCO Sada kabelů pro zapalování Hueco ‐ HUC 134791
    919,-u výrobce
  • JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92
    zvětšitJANMOR Sada kabelů pro zapalování ‐ JNM ABM92
    709,-ve skladu
    Materiál: SilikonRozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925020895AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódy
  • JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92P
    zvětšitJANMOR Sada kabelů pro zapalování ‐ JNM ABM92P
    599,-ve skladu
    Materiál: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)Rozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925009258AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódy
  • TESLA Zapalovací kabely alternative TE T076B
    zvětšitTESLA Zapalovací kabely alternative ‐ TE T076B
    679,-ve skladu
  • TESLA Zapalovací kabely original TE T854C
    zvětšitTESLA Zapalovací kabely original ‐ TE T854C
    849,-ve skladu
  • VALEO Sada kabelů pro zapalování VA 346373
    zvětšitVALEO Sada kabelů pro zapalování ‐ VA 346373
    1 289,-ve skladu
    Kabel zapalovací svíčky: Kabel zapalování (med)Materiál: SilikonKvantita: 4Průměr [mm]: 7Zapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky M4Délka 1 [mm]: 220Délka 2 [mm]: 351Délka 3 [mm]: 570Délka 4 [mm]: 580Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky SAEHmotnost [kg]: 0,41EAN:3276423463730AUDI06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430ESEAT06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E06B905409E06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430E6B905409E6B905431A6B905433A6B905435A6B905437AN102044.02 (N10204402)N10204402N102436.11 (N10243611)N10243611VOLKSWAGEN06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 H (06A905409H)06A 905 409 M (06A905409M)06A 905 409 P (06A905409P)06A905405N06A905409A06A905409H06A905409M06A905409P06A905430E06B 905 409 F (06B905409F)06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)06B905409F06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409H6A905409P6A905430EN10204402N10243611HITACHI134791134793134831Konkurenční kódy