OE 06A905430AM
ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Zapalovací kabel, sada kabelů pro zapalování
ŠKODA06A 905 430 AM, 06A905430AM
VOLKSWAGEN06A 905 430 AM
VAG06A 905 430 AM, 06A905430AM
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BERU Zapalovací kabel COPPER CABLE BE VA127B
    zvětšitBERU Zapalovací kabel COPPER CABLE ‐ BE VA127B
    449,-ve skladu
    NahrazujeVA119B
    VOLKSWAGEN063 905 435A (063905435A)06A 905 430 AD (06A905430AD)N 104 188 06 (N10418806)VAG06A 905 430 AM (06A905430AM)06A 905 430 AP (06A905430AP)06A 905 430 F (06A905430F)06A 905 430 K (06A905430K)06A 905 430 T (06A905430T)Konkurenční kódy
  • MAXGEAR Sada kabelů pro zapalování MXG 53-0183
    zvětšitMAXGEAR Sada kabelů pro zapalování ‐ MXG 53-0183
    569,-ve skladu
    Zapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky M4Počet vedení: 4EAN:5902659782281ŠKODA06A 905 430 AK (06A905430AK)06A 905 430 AL (06A905430AL)06A 905 430 AM (06A905430AM)06A 905 430 AN (06A905430AN)VOLKSWAGEN06A 905 430 AN (06A905430AN)06A 905 409 N (06A905409N)06A 905 430 AK (06A905430AK)06A 905 430 AL (06A905430AL)06A 905 430 AM (06A905430AM)Konkurenční kódy