OE 06A905430AM
ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Zapalovací kabel, sada kabelů pro zapalování
| ŠKODA | 06A 905 430 AM, 06A905430AM |
| VOLKSWAGEN | 06A 905 430 AM |
| VAG | 06A 905 430 AM, 06A905430AM |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BERU Zapalovací kabel COPPER CABLE BE VA127B
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: VA119B
VOLKSWAGEN063 905 435A (063905435A)06A 905 430 AD (06A905430AD)N 104 188 06 (N10418806)VAG06A 905 430 AM (06A905430AM)06A 905 430 AP (06A905430AP)06A 905 430 F (06A905430F)06A 905 430 K (06A905430K)06A 905 430 T (06A905430T)Konkurenční kódy -
MAXGEAR Sada kabelů pro zapalování MXG 53-0183
zvětšit
569,-ve skladuZapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky M4Počet vedení: 4EAN:5902659782281ŠKODA06A 905 430 AK (06A905430AK)06A 905 430 AL (06A905430AL)06A 905 430 AM (06A905430AM)06A 905 430 AN (06A905430AN)VOLKSWAGEN06A 905 430 AN (06A905430AN)06A 905 409 N (06A905409N)06A 905 430 AK (06A905430AK)06A 905 430 AL (06A905430AL)06A 905 430 AM (06A905430AM)Konkurenční kódySkladem ve skladu