OE 03C115562A
ŠKODA
Olejový filtr
| ŠKODA | 03C 115 562 A, 03C115562A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Borsehung Olejový filtr BSH B12821
zvětšit
171,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 65Výška [mm]: 76Průměr [mm]: 33Průměr 2 [mm]: 28Výška 1 [mm]: 61EAN:4251475102881AUDI03C115562SEAT03C115562ŠKODA03C11556203C115562AVOLKSWAGEN03C11556203C115562AVAG03C11556203C115562A03C115577A03C115577BKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Všeobecné informace: Oil filter element; environmental -
BOSCH Olejový filtr BO 1457429301
zvětšit
189,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímVýška [mm]: 71Výška 1 [mm]: 61Vnější průměr [mm]: 65Vnitřní průměr 1 [mm]: 32Vnější průměr 2 [mm]: 28EAN:4047023191755Použitá čísla: P 9301Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
AUDI03C11556203CU5577A03C 115 562 (03C115562)SEAT03C 115 562 (03C115562)03C115562ŠKODA03C 115 562 (03C115562)03C 115 562 A (03C115562A)03C115562VOLKSWAGEN03C 115 562 (03C115562)03C 115 562 A (03C115562A)03C 115 577 A (03C115577A)03C115562Konkurenční kódy -
VIKA Olejový filtr VIK 11150059501
74,-ve skladuTyp filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 65Výška [mm]: 76Průměr [mm]: 33Průměr 2 [mm]: 28Výška 1 [mm]: 61EAN:6936397404548AUDI03C115577A03C115562SEAT03C11556203C115577AŠKODA03C11556203C115562A03C115577A03C115577BVOLKSWAGEN03C11556203C115562A03C115577B03C115577AVAG03C115577A03C115577B03C115562A03C115562Konkurenční kódySkladem ve skladu