OE 03C115562A
ŠKODA
Olejový filtr
ŠKODA03C 115 562 A, 03C115562A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • Borsehung Olejový filtr BSH B12821
    zvětšitBorsehung Olejový filtr ‐ BSH B12821
    171,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 65Výška [mm]: 76Průměr [mm]: 33Průměr 2 [mm]: 28Výška 1 [mm]: 61EAN:4251475102881AUDI03C115562SEAT03C115562ŠKODA03C11556203C115562AVOLKSWAGEN03C11556203C115562AVAG03C11556203C115562A03C115577A03C115577BKonkurenční kódy
    Všeobecné informaceOil filter element; environmental
  • BOSCH Olejový filtr BO 1457429301
    zvětšitBOSCH Olejový filtr ‐ BO 1457429301
    189,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímVýška [mm]: 71Výška 1 [mm]: 61Vnější průměr [mm]: 65Vnitřní průměr 1 [mm]: 32Vnější průměr 2 [mm]: 28EAN:4047023191755Použitá číslaP 9301
    AUDI03C11556203CU5577A03C 115 562 (03C115562)SEAT03C 115 562 (03C115562)03C115562ŠKODA03C 115 562 (03C115562)03C 115 562 A (03C115562A)03C115562VOLKSWAGEN03C 115 562 (03C115562)03C 115 562 A (03C115562A)03C 115 577 A (03C115577A)03C115562Konkurenční kódy
  • VIKA Olejový filtr VIK 11150059501
    zvětšitVIKA Olejový filtr ‐ VIK 11150059501
    74,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 65Výška [mm]: 76Průměr [mm]: 33Průměr 2 [mm]: 28Výška 1 [mm]: 61EAN:6936397404548AUDI03C115577A03C115562SEAT03C11556203C115577AŠKODA03C11556203C115562A03C115577A03C115577BVOLKSWAGEN03C11556203C115562A03C115577B03C115577AVAG03C115577A03C115577B03C115562A03C115562Konkurenční kódy