FERODO Brzdový kotouč PREMIER - 290 mm FE DDF1602C, DDF1602C
Výrobce:FERODO
Kód:FE DDF1602C
Cena s DPH:1 249,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem2 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Srovnávací průměr:290
Typ brzdového kotouče:plný
Vnější průměr [mm]:290
Síla brzdového kotouče [mm]:14
Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:se šrouby
Výška [mm]:49
Centrovací průměr [mm]:71
Počet děr:5
Jednotka množství:Sada
Povrch:nátěr
Hmotnost [kg]:6,28
Minimální tloušťka [mm]:12
Utahovací moment [Nm]:100
Typ kontejneru:Sáček
Délka balení [cm]:27
šířka balení [cm]:27
Výška balení [cm]:12,2
EAN:4044197988273
Logo FERODO
Čísla OE
Použitá číslaDDF1602C
NahrazujeDDF1602
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • A.B.S. ‐ Brzdový kotouč - 234 mm ABS 17576
    zvětšitBrzdový kotouč A.B.S. ‐ ABS 17576
    549,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 234Vnější průměr [mm]: 234Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Výška [mm]: 50,7Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 63,3Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 140Hmotnost [kg]: 3,87EAN:8717109359435Nahrazuje177576