FERODO Brzdový kotouč PREMIER - 290 mm FE DDF1602C, DDF1602C
| Výrobce: | FERODO |
| Kód: | FE DDF1602C |
| Cena s DPH: | 1 249,- |
| Doprava: | od 99,- (nad 5 000,- Zdarma) |
| Skladem Skladem ve skladu Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Osobní odběr:
| Doručíme: | v pondělí 18. 5. 2026 |
| Osobní odběr (po objednání): | v pátek 15. 5. 2026 |
Parametry
| Srovnávací průměr: | 290 |
| Typ brzdového kotouče: | plný |
| Vnější průměr [mm]: | 290 |
| Síla brzdového kotouče [mm]: | 14 |
| Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: | se šrouby |
| Výška [mm]: | 49 |
| Centrovací průměr [mm]: | 71 |
| Počet děr: | 5 |
| Jednotka množství: | Sada |
| Povrch: | nátěr |
| Hmotnost [kg]: | 6,28 |
| Minimální tloušťka [mm]: | 12 |
| Utahovací moment [Nm]: | 100 |
| Typ kontejneru: | Sáček |
| Délka balení [cm]: | 27 |
| šířka balení [cm]: | 27 |
| Výška balení [cm]: | 12,2 |
| EAN: | 4044197988273 |
Čísla OE
Nahrazuje: DDF1602
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
A.B.S. ‐ Brzdový kotouč - 234 mm ABS 17576
zvětšit
549,-ve skladuSrovnávací průměr: 234Vnější průměr [mm]: 234Síla brzdového kotouče [mm]: 18Minimální tloušťka [mm]: 16Výška [mm]: 50,7Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 63,3Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 140Hmotnost [kg]: 3,87EAN:8717109359435Nahrazuje: 177576Skladem ve skladu