SKF Sada brzdových destiček SK VKBP80043A, VKBP 80043 A
| Výrobce: | SKF |
| Kód: | SK VKBP80043A |
| Cena s DPH: | 599,- |
| Doprava: | od 99,- (nad 5 000,- Zdarma) |
| Skladem Skladem ve skladu Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Osobní odběr:
| Doručíme: | v pondělí 18. 5. 2026 |
| Osobní odběr (po objednání): | v pátek 15. 5. 2026 |
Parametry
| Počet obložení: | 4 |
| Brzdový systém: | Teves |
| Brzdové obložení: | se zkosenou hranou |
| Doplňkový vyrobek / doplňkové info: | s příslušenstvím |
| Výška 1 [mm]: | 69,5 |
| Výška 2 [mm]: | 75,9 |
| Tloušťka / síla [mm]: | 20 |
| WVA číslo: | 23832 |
| Uzavírací výstražný kontakt: | s akustickou výstrahou opotřebení |
| Délka 1 [mm]: | 155,2 |
| Délka 2 [mm]: | 156,2 |
| EAN: | 7316581296286 |
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
A.B.S. ‐ Sada brzdových destiček ABS 37076
zvětšit
519,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 155,2Výška 1 [mm]: 71,6Tloušťka/síla 1 [mm]: 19Šířka 2 [mm]: 156,4Výška 2 [mm]: 78,6Tloušťka/síla 2 [mm]: 19Brzdový systém: ATEOmezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s akustickou výstrahou opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Hmotnost [kg]: 2,14EAN:8717109055047Použitá čísla: 23057, 23058, 23059Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
zvětšit
549,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 155,3Výška 1 [mm]: 74Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,5Šířka 2 [mm]: 156,3Výška 2 [mm]: 74Tloušťka/síla 2 [mm]: 19,5Brzdový systém: ATEUzavírací výstražný kontakt: s akustickou výstrahou opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Hmotnost [kg]: 2,12EAN:8717109055924OPEL16050321605984919506493173734SAAB50553715062203506479551240785232350539248555325445533518VAUXHALL919506493173734EICHER101720139OSCA28225Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
599,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 156,3Výška 1 [mm]: 70,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 20Šířka 2 [mm]: 156,3Výška 2 [mm]: 69,5Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Brzdový systém: ATEOmezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatelHmotnost [kg]: 2,08EAN:8717109252798FIAT7736360477364224OPEL160508816050941605095160509816051131605136160513716051391605282160528316054561605972160597593166798931721749317295093175378931761219318372893183729931857519318575293186003931881119318811293192578SAAB101280012012765397128001201280355193166943931857519318811193188112VAUXHALL93166798931721749317295093175378931761219318372893183729931857519318575293186003931881119318811293192578CHEVROLET931667989317217493172950931753789318372893183729CADILLAC93188111EICHER101880209OSCA06843Konkurenční kódySkladem ve skladu
539,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 155,4Výška 1 [mm]: 70,7Tloušťka/síla 1 [mm]: 20Šířka 2 [mm]: 156,4Výška 2 [mm]: 76Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Brzdový systém: ATEOmezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s akustickou výstrahou opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Hmotnost [kg]: 2,06EAN:8717109255737Nahrazuje: 37484Skladem ve skladu