
Obchod Autokšeft získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.
Více o službě Ověřeno zákazníky.

JOHAN
Přidáno: 23. 12. 2013
- Rychlé a kvalitní jednání a vyřízení.
- Žádné jsem neshledal
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

john
Přidáno: 16. 12. 2013
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 16. 12. 2013
- velký výběr zboží
- dobré ceny
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

sevczd
Přidáno: 16. 12. 2013
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Petr Kříž,Krnov
Přidáno: 15. 12. 2013
- Perfektní !!!Rychlost dodání neuvěřitelná.Ve středu večer objednávka,v pátek dopoledne doručení!Na emailu ještě upřesnění dodeje.Profesionalita každým coulem!!!!
DOPORUČUJI VŠEM!!!!!
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

opelolympia
Přidáno: 12. 12. 2013
- rychlost , přehlednost , dobrá komunikace
- vysoká cena za přepravu , ale za tu prodejce nemůže
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení a chápeme vaši připomínku.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

j.Altman
Přidáno: 11. 12. 2013
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 10. 12. 2013
- Nákup přes internet je výhodný hlavně časově
- krátká dodací lhůta
- nevím o žádných
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 8. 12. 2013
- Zboží je cenově dostupné a hlavně je dodáno až domů.
- Hlavně pro neznalce horší přehled
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

strellecc
Přidáno: 8. 12. 2013
- rychlost, pohodlí, spolehhlivost
- nevím
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Milan Hamernik
Přidáno: 7. 12. 2013
- rychlost a spolehlivost
- zadne
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Otakar Dupak
Přidáno: 6. 12. 2013
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
velmi se omlouváme. Zboží bylo posláno zcela v pořádku. Jiště došlo k poškození zboží ze strany přepravce. Pokud jste sepsal protokol o poškození zásilky, bude jistě vše dáno do pořádku. Neváhejte nás kontaktovat.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 6. 12. 2013
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Henas
Přidáno: 3. 12. 2013
- Dobrá komunikace se zákáznikem dobréj výběr zboží a obchod mi byl doporučen
- Zatím žadne
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

maxagustav
Přidáno: 2. 12. 2013
- vždy jsme byli velmi spokojeni
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Petr Holubec
Přidáno: 1. 12. 2013
- Přijatelné ceny.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Fíra
Přidáno: 1. 12. 2013
- seriozní a velmi vstřícný
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

croz
Přidáno: 1. 12. 2013
- cena
- zboží skladem
- nenašel jsem
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

V.V.
Přidáno: 1. 12. 2013
- Bylo to rychle,slušná cena a velmi dobrá komunikace.
- Na poprvé bez slabin.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

skaut 2009
Přidáno: 30. 11. 2013
- Nabídka je přehledná, komunikace obchodu vynikající, zboží kvalitní.
- Doprava TOPTRANSEM mne zklamala, v první dodávce dorazila pouze, část objednaného zboží, druhá část se u TOPTRANSU ztratila. Konec dobrý, všechno dobré. Objednávka byla díky Autokseftu doručena v pořádku.
S dopravou je to horší, jelikož těžší zásilky doručuje TOPTRANS. Nemám s nimi nejlepší zkušenost. Příklad: Plánované doručení v pátek. Bydlím asi 3 km ve vesnici od menšího města. Řidič dodávky mi volá, zda nemám cestu do města a pro zásilku bych si tam nepřijel. Přitom mám zaplacenu dopravu až na dodací adresu.
Trochu divná služba.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za hodnocení a velmi se omlouváme za komplikace s dopravou. Děkujeme za podnět a začínám jej ihned řešit.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

mimo
Přidáno: 30. 11. 2013
- rýchle jednanie
- informácie o stave nákupu
- diely aj na staršie autá
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."