
Obchod Autokšeft získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.
Více o službě Ověřeno zákazníky.

Ověřený zákazník
Přidáno: 22. 1. 2014
- široký sortiment zboží za skvělé ceny
- o žádných nevím
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Afimis
Přidáno: 22. 1. 2014
- Nabízejí díly, které jsem jinde nenašel.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 20. 1. 2014
- Široký výběr ceny taky celkem dou
- Nevím něco by se asi našlo nikdo není dokonalý¨
- já sem spokojenej
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Petr
Přidáno: 20. 1. 2014
- přehlednost stránek
- rychlost dodání
- žádné
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

LK
Přidáno: 19. 1. 2014
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 19. 1. 2014
- Široký sortiment pro motoristy.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Petr
Přidáno: 17. 1. 2014
- U zboží které jsem chtěl byla bezkonkurenční cena.
- Nedostatečná aktualizace sortimentu E-shopu
I po deseti dnech nabízí zboží které nelze ani doobjednat. Jedná se sice o díly na starý vůz, ale pokud je neumím sehnat tak je dále nenabízím. Z tohoto důvodu jsem po domluvě objednávku zrušil.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za hodnocení a za komplikace se omlouváme. Zboží je v současné době nedostupné, to však neznamená, že nebude dostupné již nikdy.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

JARDA
Přidáno: 13. 1. 2014
- -------------------
- -----------------------
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Jirka
Přidáno: 13. 1. 2014
- přehlednost sortimentu
- dodací lhůty
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Martin Tolman
Přidáno: 12. 1. 2014
- Dobrý den. Váš obchod funguje na velmi profesionální úrovni s velmi dobrou cenou. Děkuji za vzorné vyřízení mé objednávky. Příště již objednám pouze u Vás. S přáním mnoha obchodních úspěchu v roce 2014 a přátelským pozdravem Váš nový zákazník Martin Tolman.
- zatím žádné slabiny nepozoruji.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení a také přejeme mnoho úspěchů v roce 2014.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Burlak
Přidáno: 11. 1. 2014
- Cena a sortiment
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Sokolová
Přidáno: 7. 1. 2014
- Spolehlivost
- Nebylo nám umožněno prohlednout doručený tovar při
- asistence doručitele-prey se to nesmí rozbalovat před převzetím.Myslíme si ,že kupovat zajíce v pytli není férové.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení. Bohužel přepravci nemohou rozbalovat zásilky.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Petr Slepička
Přidáno: 3. 1. 2014
- široký sortiment zboží
Obchod všem doporučuji ten je skvělí,jen ta doprava ...
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení. Za dopravce se omlouváme.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

sula
Přidáno: 2. 1. 2014
- rychlost
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 31. 12. 2013
- široký sortiment
- nejsou
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 31. 12. 2013
- rychlé a levné
- nemá
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

pavlína
Přidáno: 30. 12. 2013
- serioznost
- nevím žádné
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Pojídač medvědů
Přidáno: 29. 12. 2013
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za hodnocení. Bohužel chyba vznikla na straně dopravce. Omlouváme se.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 27. 12. 2013
- cena dodací lhuta
- nevím
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Jiří Braha
Přidáno: 24. 12. 2013
- Komunikace se zákazníkem.
- Platba na dobírku, proč z nás dělají neplatiče. Jsme firmy a vždy platíme v termínu. Po neuhrazení první jakékoliv faktury po termínu bych tomu rozuměl ale takto ne!
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za hodnocení. Bohužel nerozumím vašemu komentáři. "Na fakturu" zboží nedodáváme nikomu a nikde to ani nenabízíme.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Matoušek
Přidáno: 23. 12. 2013
- Dobré ceny.
- Přestože je jasné, že se v mém případě jedná o druhovýrobu originálních dílů (zadní světlo na Mitshubishi L 200)měl by dodavatel občas zpětně zkonzultovat se zákazníky kvalitu výrobků. Výše uvedený díl špatně pasoval a byla nutná dodatečná větší tech. úprava.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za hodnocení. Pokud díl špatně pasoval, je to důvod k výměně. Za komplikace se omlouváme.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."