OE ZE266010141
MAN
Startovací baterie
MANZE.26601.0141
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CENTRA Startovací baterie StartPRO CNR CG1403
    zvětšitCENTRA Startovací baterie StartPRO ‐ CNR CG1403
    5 269,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 140Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 140Výška [mm]: 223šířka [mm]: 189Délka [mm]: 513Test za studena dle EN [A]: 800Spodní provedení: B00Řazení pólů: 3EAN:3661024015424Použitá čísla620034068, 640020076, 640103080
  • ERA Startovací baterie ERA T64053
    zvětšitERA Startovací baterie ‐ ERA T64053
    4 489,-ve skladu
    Baterie: HEAVY DUTY [zvýšená odolnost proti otřesům]Kapacita baterie [Ah]: 140Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 140Délka [mm]: 513šířka [mm]: 190Výška [mm]: 217Spodní provedení: B03Řazení pólů: 3Test za studena dle EN [A]: 760Druh zásuvky: 1Hmotnost [kg]: 34,69EAN:8053379166077Použitá čísla926941, 640036076
  • EXIDE 140Ah Lk, s.p. 800A, Professional, 12V, 513x189x223 EX EG1403
    zvětšitEXIDE 140Ah Lk, s.p. 800A, Professional, 12V, 513x189x223 ‐ EX EG1403