OE XL2Z2200BA
FORD
Sada brzdových destiček, sada brzdových destiček parkovací brzdy
| FORD | XL2Z 2200 BA, XL2Z-2200-BA, XL2Z2200BA |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BO 0986424655
zvětšit
669,-ve skladuUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebení s akustickou výstrahou opotřebeníDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s pružinouDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s KolbenclipemMateriál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 24016Tloušťka / síla [mm]: 14,6šířka [mm]: 140,3Výška [mm]: 45,2Počet pružin: 2Omezení výrobce: Kelsey-Hayes SystemEAN:3165143723906Použitá čísla: 24016, E9 90R-02A1081/3398, 7545-D667;7545-D713;7502-D713, 7545D6677545AD717502D713, 7545D667; 7545AD71; 7502D713, BP371Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
FORDF5TZ2200AXL2Z2200BAXL2Z2200AAXL2Z 2200 BA (XL2Z2200BA)XL2Z 2200 AA (XL2Z2200AA)XL242200AAXL24 2200 AA (XL242200AA)F5TZ 2200 A (F5TZ2200A)36487973943615Konkurenční kódy -
DELPHI Sada brzdových destiček DF LP1635
zvětšit
549,-ve skladuKód FMSI: D667-7545AZkušební značka: E9 90R-01841/2516Brzdový systém: Kelsey HayesDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíWVA číslo: 23627 23628 23629 23630Materiál třecího obložení: Low-metallicUzavírací výstražný kontakt: s akustickou výstrahou opotřebeníŠířka 1 [mm]: 140,8Šířka 2 [mm]: 140,3Výška 1 [mm]: 45,2Výška 2 [mm]: 45,2Tloušťka/síla 1 [mm]: 15Tloušťka/síla 2 [mm]: 15EAN:5012759140680Použitá čísla: 23627Skladem ve skladu