OE W000589206100
MERCEDES-BENZ
Kleště na pístní kroužky
| MERCEDES-BENZ | W000589206100 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
HAZET Kleště na pístní kroužky HZT 794U-3
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Krátké informace: HAZET Kleště na pístní kroužek 794U-3 ? 70?–?100 mm Všeobecné informace: Použití: Napínání pístních kroužků u vodou a vzduchem chlazených motorů •Napínací pás (32 mm široký), odepínací •Povrch: chromováno •Made In Germany •Rozměry: 332 mm •Průměr (min.–max.): 70?–?100 mm •Hmotnost netto (kg): 0.57 kg