OE VAS5349A
VOLKSWAGEN
Sada šestiúhelníkových nástrček
VOLKSWAGENVAS 5349A, VAS5349A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • HAZET Sada šestiúhelníkových nástrček HZT 900AZ-9/16
    zvětšitHAZET Sada šestiúhelníkových nástrček ‐ HZT 900AZ-9/16
    309,-ve skladu
    Druh provozu: manuální (ručně ovládaný)Průměr 2 [mm]: 20,5Pohon [mm]: 22,5Tvar: rýhovanýNetto váha [kg]: 0,06Rozměr klíče: 9?16Hloubka (mm): 11,5Délka [mm]: 38Materiál: Chrom-Vanadium-ocelPovrch: pochromováno leštěnýStrana pohonu (profil): ČtyřhranRozměr hnacího čtyřhranu [mm (palce)]: 12,5 (1/2")EAN:4000896043743VOLKSWAGENASE46817401000VAS 5349A (VAS5349A)VAS5349AKonkurenční kódy
    Krátké informaceHAZET Nástrčná hlavice 900AZ-9/16 ? 1/2 palce (12,5 mm)
    čtyřhran dutý ? Vnější dvojitý šestihran trakční profil ?
    Velikost 9/16?
    Všeobecné informace•Americké rozměry
    •S rýhováním
    •Povrch: chromováno, leštěno
    •Made In Germany
    •Pohon: 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý
    •Výstup: Vnější dvojitý šestihran trakční profil
    •Velikost klíče: ? 9/16?
    •Rozměry: 38 mm
    •Průměr d1 (na výstupu): 20.5 mm
    •Průměr d2 (na pohonu): 22.5 mm