OE VAS5339A
VOLKSWAGEN
Sada šestiúhelníkových nástrček
VOLKSWAGENVAS 5339A, VAS5339A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • HAZET Sada šestiúhelníkových nástrček HZT 900AZ-1.1/8
    zvětšitHAZET Sada šestiúhelníkových nástrček ‐ HZT 900AZ-1.1/8
    539,-ve skladu
    Druh provozu: manuální (ručně ovládaný)Průměr 2 [mm]: 38,2Pohon [mm]: 26,5Tvar: rýhovanýNetto váha [kg]: 0,14Rozměr klíče: 1.1?Hloubka (mm): 22Délka [mm]: 47Materiál: Chrom-Vanadium-ocelPovrch: pochromováno leštěnýStrana pohonu (profil): ČtyřhranRozměr hnacího čtyřhranu [mm (palce)]: 12,5 (1/2")EAN:4000896043606VOLKSWAGENASE46816401000VAS 5339A (VAS5339A)VAS5339AKonkurenční kódy
    Krátké informaceHAZET Nástrčná hlavice 900AZ-1.1/8 ? 1/2 palce (12,5 mm)
    čtyřhran dutý ? Vnější dvojitý šestihran trakční profil ?
    Velikost 1,1/8?
    Všeobecné informace•Americké rozměry
    •S rýhováním
    •Povrch: chromováno, leštěno
    •Made In Germany
    •Pohon: 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý
    •Výstup: Vnější dvojitý šestihran trakční profil
    •Velikost klíče: ? 1.1/8?
    •Rozměry: 47 mm
    •Průměr d1 (na výstupu): 38.2 mm
    •Průměr d2 (na pohonu): 26.5 mm