OE VAS5335A
VOLKSWAGEN
Sada šestiúhelníkových nástrček
| VOLKSWAGEN | VAS 5335A, VAS5335A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
HAZET Sada šestiúhelníkových nástrček HZT 900AZ-1
zvětšit
429,-ve skladuDruh provozu: manuální (ručně ovládaný)Rozměr klíče: 1Průměr 2 [mm]: 34,6Pohon [mm]: 24,8Tvar: rýhovanýNetto váha [kg]: 0,12Hloubka (mm): 20Délka [mm]: 44Materiál: Chrom-Vanadium-ocelPovrch: pochromováno leštěnýStrana pohonu (profil): ČtyřhranRozměr hnacího čtyřhranu [mm (palce)]: 12,5 (1/2")EAN:4000896043576VOLKSWAGENASE46816001000VAS 5335A (VAS5335A)VAS5335AKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
Krátké informace: HAZET Nástrčná hlavice 900AZ-1 ? 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý ? Vnější dvojitý šestihran trakční profil ? Velikost 1? Všeobecné informace: •Americké rozměry •S rýhováním •Povrch: chromováno, leštěno •Made In Germany •Pohon: 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý •Výstup: Vnější dvojitý šestihran trakční profil •Velikost klíče: ? 1? •Rozměry: 44 mm •Průměr d1 (na výstupu): 34.6 mm •Průměr d2 (na pohonu): 24.8 mm •Hmotnost netto (kg): 0.12 kg •Pro ruční manipulaci